Гурт Brunettes Shoot Blondes презентував кліп та міні-альбом «HIPS»

Опубликовано 12 декабря 2017 г.

Подвійна прем'єра на Open.ua.


Новий кліп українських Ok Go має назву «HIPS», як і свіжий EP. Це стильна і досить провокаційна робота. Підготовка до зйомки тривала кілька місяців, а сам знімальний процес — дві доби. У павільоні під Києвом збудували декорацію, що імітувала 3D простір. Серед дивних героїв нового відео — голуб з «Полароїдом», рожеві собаки, літаючі акули, а також аналогові музичні інструменти та модні гаджети.

Все, від ідеї до фінального монтажу, зробила команда Brunettes Shoot Blondes та їх партнери Family Production.

«Цей кліп ми хотіли зробити трохи дивним. Тому шукали незвичні речі на блошиних ринках та купували щось цікаве у подорожах. Спеціально для відео в Берліні виготовили гітару, а інші  аналогові інструменти та більшість предметів інтер'єру  зробили власноруч. Також ми спекли торт у формі жіночих стегон, бо пісня має назву “hips” (англ. – стегна)”», — розповів про відео Андрій Ковальов, вокаліст BSB.

Ідея кліпу — Андрій Ковальов.

Режисура — Brunettes Shoot Blondes.

Оператор — Кирило Свєташов.

Production — Family Production.

Хореограф — Микола Бойченко.

Стиліст — Юля Тиховод.

Художник-постановник — Аня Велосипедова.

Одночасно з кліпом музиканти випустили і EP «HIPS», до якого потрапили пісні «Hips», «Nothing at All», «Away», «You've Got to Move» та «Every Monday».

Музика, текст — Андрій Ковальов.

Саундпродюсер альбому — Євген Кобзарук.

Саундпродюсер пісні «Every Monday» — Євгеній Філатов (The Maneken).

Запис: «Студія 211» (Київ), Studio 124 (Варшава).

Андрій Ковальов (фронтмен BSB) про міні-альбом «HIPS»: «Найбільше уваги в цьому альбомі ми приділили аранжуванню, хотіли щоб вийшло цікаво. Ми використали незвичні звуки, щоб підкреслити тексти та розставити акценти. Наприклад, собачий гавкіт та клацання кубіка Рубіка.

У підсумку ми маємо потужний за звуком та енергійний за настроєм альбом. Сподіваємося, що нашим слухачам сподобається. Для Brunettes Shoot Blondes це важлива робота, якою ми хочемо поділитися».

Слухати EP Brunettes Shoot Blondes «HIPS»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев