Pianoбой з шоу «Хісторі» у Києві: шабаш, любов та магія в Палаці Спорту

Опубликовано 9 марта 2020 г.

Pianoмагія в столичному Палаці Спорту від простого, але талановитого хлопця з Вінниці.


«Знаєш, ми дихаєм
У неймовірні часи,
Така історія не для слабаків,
Але я ні на що не проміняю її!..
Коли зі мною поруч ти,
Я не лякаюсь висоти,
Бо ти даєш мені крила!..
Крила!.. Крила,
З якими я можу все!..»
Кожен автор та музикант мріє бути почутим, а кожен український артист також мріє виступити на найбільших майданчиках країни.
 
Pianoмаг Дмитро Шуров вже виступав на сцені Палацу Спорту — вперше 19 років тому ще в складі гурту «Океан Ельзи», п'ять років тому на концерті пам'яті Андрія «Кузьми» Кузьменко («Скрябін») та інших подіях.
 
 
 
 
Але влаштувати великий концерт власного гурту, та ще й такого формату, якого ще не було ні в історії проекту, ні в історії Палацу спорту — це вже зовсім інша справа та рівень.
 
Дмитру Шурову та усій команді Pianoбой це вдалося.
 
 
 
 
З камерним оркестром пан Шуров вже виступав, але 8 березня з оркестром під керівництвом Дмитра Саратського на сцені ПС танцював вперше.
 
З хором записано багато пісень, три роки тому в столичному залі Stereo Plaza хор був на екрані, а вчора справжній хор прикрасив своїм співом та танцями майже всю програму Pianoбой.
 
 
 
 
На перших концертах проекту Pianoбой не вистачало власних пісень, тому програму доповнювали каверами на Radiohead та інших. 
 
З тих пір гурт випустив чотири альбоми, включно з першим повністю україномовним альбомом «Хісторі», зіграв сотні концертів по всьому світу та зігрів тисячі душ чесними, ліричними та сильними піснями.
 
Більше 10 років історії Pianoбой ледь помістилися в дві години магії, pianoмагії.
 
 
 
 
Хтось додав пісні Дмитра Шурова та Pianoбой в плейлист свого серця після дуету з гуртом «Бумбокс» («Этажи»), хтось після містичного кліпу «Ведьма», хтось після важливої пісні «Родина», хтось після романтичних пісень «Кохання» та «Полуничне небо», хтось після каверу на пісню «Скрябін» «Шампанські очі»...
 
8 березня 2020 року у столичному Палаці Спорту всіх їх, хто чує серцем, об'єднав дивний, магічний, хоча деякі FM-станції та ТВ-канали вперто називають його творчість неформатною, світ Pianoбоя.
 
 
 
 
Світ з рок-н-рольним рейвом, оркестром, хором, старезним роялем, акустикою, сімейними танцями, освідченням у коханні, дощем з конфеті, світлом, вогнем та сльозами. Лише від щастя.
 
Бо всім вчора було «Так добре з тобою», адже «Коли зі мною поруч ти — я не лякаюсь висоти». Бо ми маємо «Freedom to love». Бо коли поруч такі однодумці, як у Дмитра Шурова, а саме Микола Кістеньов (бас-гітара), Григорій Олійник (барабани), новий навіжений гітарист, Pianogirl Оля Шурова, Pianoжінка Ольга Шурова та вся Pianofamily, то точно опинишся «На вершині» найшаленіших планів та мрій.
 
 
 
 
8 березня 2020 року в Палаці Спорту гурт Pianoбой зробив «Хісторі». «Якщо у когось щось боліло — зараз пройде», — фраза Шурова перед піснею «Родимки» добре вписується й до всього концерту «Хісторі» у Києві.
 
Адже пісні, які мають душу, іноді діють кращі за будь які ліки.
 
Олексій Подчашинський
 
 
 
 
Pianoбой у Києві. 8 березня, Палац Спорту. Сетліст:
 
1. Я можу все
2. Сліди
3. Мені добре з тобою
4. Перша Леді (дует з Аліною Паш)
5. Дощ
6. Пустеля
7. Горя чуть слышно
8. Лучшее, что есть
9. Магия
10. Ведьма
11. Павутиння
12. Полуничне небо
13. Родина
14. Кохання
15. Шампанські очі
16. На вершині
17. Все, що тебе не вбиває
18. Сьогодні це ми
19. Родимки
20. Freedom to love
21. Ніхто не сам
 
 
 
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев