Jonathan Livingston. Перший вечірній концерт

Опубликовано 27 августа 2019 г.

6 вересня у Києві відбудеться перший сольний виступ команди Jonathan Livingston, авторів чуттєвих та сльозоточивих балад. Саме час поділитись враженнями від нещодавнього виступу гурту на столичному пляжі ЮБК.


Jonathan Livingston. Перший пляжний вечірній концерт.

Чому саме так? Просто ввечері на березі Дніпра гурт Jonathan Livingston ще не виступав, і ось нарешті сольник з трансляцією на YouTube від каналу Megogo live. Вихованці лейблу Masterskaya, український барокко-поп, саме так вони окреслюють свою музику. Сподіваюсь, Jonathan Livingston й справді стане «поп» в плані набуття шаленої популярності, хоч в цей спекотний вечір на ЮБК під сценою зібралося вже чимало бажаючих долучитися до прекрасного.

Творчість Jonathan Livingston — таке собі чоловіче альтер-его гурту Vivienne Mort. Кількість живих інструментів вражає: віолончель, альт, контрабас, барабани, клавішні, акустична гітара та доволі нетиповий чоловічий вокал. Вокаліст Андрій Пантюх співає очима. Вони в нього перебували на «мокрому місці» під час виконання пісень з першого блоку. На мою думку через те, що він пропускає крізь себе цю душевну творчість. Струнні, а особливо віолончель Гліба Іванова, якого ви можете знати з гуртів «Друзья Гагарина» та Red Woods, наче торкаються та стискають саме серце. Гурт виконував авторську лірику та одну пісню на вірш Ліни Костенко «Люблю», що змусило і свої очі знайти на «мокрому місці»

Музика Jonathan Livingston — це коли ти за 5 хвилин пісні падаєш на самісіньку глибочінь своєї душі, тримтячи, розчулено зізнаєшся собі в тому, про що боїшся зазвичай й думати, але переживши це з прекрасною музикою виринаєш на поверхню, наповнений світлом й щиро посміхаючись.

Колись я випадково натрапив на творчість Jonathan Livingston на сервісі Soundcloud. Це ідеальна музика у випадку, якщо важко передати словами ваш смуток від розлуки з близькою людиною. Просто скиньте їй/йому практично будь-який трек Jonathan Livingston і вас мають зрозуміти. Ніжність, яку не можна подарувати тут і зараз, їхні пісні передають надзвичайно влучно.

Сором’язливий вокаліст перед останньою піснею назвав поіменно учасників концерту та попрохав поаплодувати лише після останнього прізвища, «щоб нікому не було образливо». Таке миле прохання змусило глядачів посміхнутись, створило невимушену атмосферу та дало зрозуміти, що на сцені не кожен окремо, а одне ціле — гурт, де всі учасники зробили у виступ рівноцінний внесок.

На біс хтось із залу попрохав ще раз виконати пісню «З тобою». Присутні були не проти, але вокаліст перепитав напівжартома, чи є ще варіанти, бо, напевно, це дуже особиста та важка пісня.

Jonathan Livingston подарували частинку своєї душі, як і на кожному своєму виступі, за що їм та організаторам велике дякую. Якщо ви готові до відвертої чоловічої лірики у не менш драматичному музичному супроводі — бажаємо не пропустити перший сольний концерт Jonathan Livingston, який відбудеться 6 вересня в столичному Caribbean club.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев