Фотозвіт: Pianoбой в столичному палаці «Україна»

Опубликовано 19 ноября 2018 г.

Pianoшабашник у палаці «Україна». 17.11.18. Фото від Open.ua.


Уривки великого та важливого сольного концерту гурту Pianoбой в національному палаці культури та мистецв «Україна».

На сцені головного «сидячого» концертного залу країни Дмитро Шуров вже виступав — у 2002 та 2004 роках ще в складі команди «Океан Ельзи». Але концерт власного гурту, та ще й не типового для палацу «Україна», це зовсім інша історія.

Рок-н-рольна меса pianoбанди з унікальним світлом, палаючим роялем 19 сторіччя, відьмами, бек-вокалістками та струнною підмогою довела, що навіть в стінах пафосної «України» можливо все.

Навіть якщо перші концерти твого гурту проходять в крихітних залах, кожен другий програмний директор радіостанції називає твою музику «неформатом» і т.д.

Часи змінюються, країна змінюється, люди змінюються, а деякі музиканти, як Дмитро Шуров, не зраджують собі, отримують задоволення від музики і власної творчості, незважаючи ні на що.

P.S. Цей концертний рік в українській музиці запам’ятається декількома важливими подіями серед незалежних та альтернативних гуртів: сольні концерти гуртів «Один в каное» та Vivienne Mort в МЦКіМ «Жовтневий», великий концерт The Hardkiss в Палаці Спорту, сольник «ДахаБраха» в Палаці «Україна», сольник Pianoбоя в палаці «Україна», нещодавній сольник команди «Пошлая молли» в Stereo Plaza, грудневий сольник Onuka в Stereo Plaza. І 100-тисячний «Океан» на НСК «Олімпійський», звичайно.  

Фото: Сергій Гімюш

Більше фото — у нашому альбомі на Facebook

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев