Foals у Києві: «Дякую за добрий вечір»

1
Опубликовано 28 августа 2019 г.

Довгоочікуване повернення британців Foals до Києва. Враження та фото. На Open.ua.


1,5 години на концерті Foals дорівнюють трьом годинам у спортзалі. Перевірено.

«Та вони ж в нас вже виступали», — промовлять скептики. «Та най приїжджають хоч кожен рік», — прокричать декілька тисяч фанів (на око вчора на «Платформі» було біля 3000 гостей).

З часів першого концерту Foals у Києві (липень 2017 року) «жеребці» встигли записати подвійний альбом, розпрощатися з басистом Волтером Джерверсом, запросити на час туру до команди басиста Everything Everything Джеремі Прічарда (тому новий альбом має у назві слово «Everything» і складається з двох частин) та відіграти на найбільших фестах світу, чого тільки вартує виступ-сюрприз на Glastonbury.

Бонусом до концерту Foals стали запальні Sea Girls, а сам «лайв» Foals розпочався відповідно таймінгу, за що черговий «плюс» у карму полетів організаторам.  

1,5 години були настільки насиченими, що сил іноді вистачало лише на стомлену посмішку щастя.

Хтось зайняв зручне місце в перших рядах, щоб доторкнутися до фронтмена Янніса, хтось слемився, хтось стрибав й обіймав усіх навколо. Щасливими залишились усі.

17 пісень, від мат-року до звіриного рок-н-ролу власного виробництва. Підривні та повільні пісні з усіх альбомів, новинки з двох частин альбому «Everything Not Saved Will Be Lost», пальми з нього на сцені та танці світла до кожної пісні.

Гурт грав наче востаннє, фронтмен Янніс Філіппакіс «ходив у народ», майже без акценту промовляв «Доообрий вечір» та «Дякую!». 

Так, окрім концертів крутань Янніс бував у нас під час зйомох кліпу «What Went Down», а також ще раніше, адже у нього в роду були українці. Тому під час слів подяки українській публіці лідер Foals прикладав руку ближче до серця й вечір ставав ще особливішим.

Музиканти стомлені, але задоволені, публіка мокра, організатори ідеального завершення концертного літа з іноземними гостями — Pop Corn CA. Дякуємо і чекаємо знов. Хоч кожен рік, так.

Олексій Подчашинський

Фото: Катерина Дебкалюк

Більше фото — у нашому альбомі на Facebook

Foals у Києві. 27.08.2019, «Арт-завод Платформа». Сетліст:
 
1. On the Luna
2. Mountain at My Gates
3. Snake Oil
4. Olympic Airways
5. My Number
6. Black Gold
7. Syrups
8. Providence
9. Spanish Sahara
10. Red Socks Pugie
11. Exits
12. In Degrees
13. White Onions
14. Inhaler
Біс:
15. Black Bull
16. What Went Down
17. Two Steps, Twice
Foals Pop Corn CA

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • А-бі-гуд 28 августа 2019 г. 21:48
    Шикарний концерт. Яніс - сама енергія