#Diezel50: найзірковіший рок-ювілей

Опубликовано 27 декабря 2019 г.

Від Олега Скрипки та «ТНМК» до Віктора Павліка й Аліни Паш. Як Diezel з Green Grey ювілей святкував.


Багато чого змінилося в світі та нашій країні за останні за 25 років,та незмінним залишається рок-н-рольний дух Андрія Яценко (Diezel) з гурту Green Grey.

Олдскульні фани пам’ятають масові святкування 5-річчя та 15-річчя гурту в столичному Палаці Спорту, коли Green Grey вітали друзі та колеги.

Останні роки Diezel полюбляє організовувати джем-сейшни, тож на свій 50-річний ювілей вічно молодий рокер влаштував великий зірковий сейшн в клубі Atlas.

Такої концентрації українських музикантів на одній сцені ми давно не пам’ятаємо.

Хоч ювілей був у «Дизеля», але він практично постійно був на сцені — й під час виступів інших музикантів, й під час «лайву» Green Grey.

Де б ви ще побачили, як Олег Скрипка виконує хіт «ВВ» «Світ» з разом J Scope (екс-Very The Jerry), під акомпанемент учасників Green Grey й винуватця свята, звісно?

Або як Женя Галич з O.Torvald горланить пісню «Diller Kaifu» разом зі своєю донькою?)

Також запам’ятались спільні виступи «Фагота» та «Фоззі» («ТНМК») з Дмитром Ігнатовим («Роллік'с»), Дмитра Сазонова (Junket та Point) з режисером Віктором Придуваловим, який грав на басу, дуети Green Grey та Alloise, Green Grey та Артема Пивоварова, Green Grey та Аліни Паш, Green Grey та Дмитра Шурова (Pianoбой).

Було ще й таке: Олександр Хімчук (Estradarada) словами з власного хіта «Вите надо выйти» викликав до мікрофону самого Віктора Павліка. Й вже в компанії з Green Grey хлопці затягнули хітяру «Ні обіцянок, ні пробачень».

Окрім музичної складової великий концерт мав й благодійну мету: кошти від благодійного рок-аукціону пішли на створення дитячих біонічних протезів, які допоможуть дітлахам не комплексувати через фізичні вади.

Фото: Ольга Сашенко

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев