alyona alyona, Юлія Саніна, Артем Пивоваров та ONUKA презентували кліп на пісню «Твій день», саундтрек комедії «Найкращі Вихідні»

Опубликовано 20 января 2022 г.

В усіх кінотеатрах країни — вже з 2 лютого 2022 року.


Сингл “Твій день” вперше прозвучав влітку 2021 року на сцені фестивалю Atlas Weekend після виступу гурту The HARDKISS, який закривав фестиваль. Напередодні зйомок фінальної сцени комедії учасники колаборації запросили своїх фанатів лишитися після концерту, аби першими почути фрагмент нової пісні. Тисячі людей взяли участь у цій сцені, що стало унікальними для українського кіно: до цього подібне робили на зйомках «Зірка народилася» («A Star is Born») та «Богемна рапсодія» («​​Bohemian Rhapsody»).

«Працювалося разом дуже круто, адже я всіх хлопців і дівчат знаю давно. Вони наші добрі знайомі, друзі, і люди, яких я дуже поважаю у нашому бізнесі. В цілому, з кожним із них рано чи пізно виникала думка зробити якусь колаборацію, і я щаслива, що вона у нас вийшла саме у роботі над таким масштабним і цікавим проектом. Ми не тільки всі разом виконали цю пісню, ми її всі разом і написали, тобто це була співпраця від початку до кінця», — згадує Юлія Саніна.

Текст пісні написали alyona alyona, Артем Пивоваров, Юлія Саніна (The HARDKISS) та Onuka, а Євген Філатов (The Maneken) виступив у ролі саундпродюсера.

Артем Пивоваров:

«4 стихії, 4 різноманітні стилі та 4 представники нової хвилі української музики зібралися для того, щоб подарувати стрічці «Найкращі вихідні» та фестивалю симбіоз емоцій та енергії, об'єднавши все в одну історію».

Чотири різних історії режисер кліпу та фильму Влад Климчук передав завдяки кольоровому світлу, яке змінюється відповідно до партій кожного з виконавців. Різні за звучанням, манерою та жанром виконання артисти точно передають настрій та ідею фільму.

Комедія “Найкращі Вихідні” насичена сучасною українською музикою. Окрім хітів Артема Пивоварова, The HARDKISS та alyona alyona, у фільмі пролунають й SunSay, Latexfauna, Wellboy, KALUSH та багато інших. 

Нагадаємо, “Найкращі вихідні” — це спільний проект Atlas Weekend та FILM.UA Group. У головних ролях: Дар'я Петрожицька, Еліас Райхерт, Йорг Бертхольд, Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Аліна Чебан, Богдан Осадчук, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денисюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко, Валерій Морозов.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев