«Злість і Сила»: Іра Лузіна випустила пісню про війну та відео, зняте одним дублем

Опубликовано 20 июля 2022 г.

«Злитись просто необхідно».


«Злість і Сила» — перша робота української інді-співачки Іри Лузіної за п’ять місяців. Також це перше творіння артистки з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Це моє висловлювання на тему війни. В ній — і мої особисті історії, і наш спільний біль за скалічені і втрачені життя. Ми реагуємо на цю війну однаково — нам водночас і бракує слів, і хочеться кричати.

Я почала писати “злість і силу” на третій день від початку вторгнення, а дописала тільки через 3 місяці. Як і всім, мені важко проходити через усвідомлення масштабу цієї війни, переживати через небезпеку близьких, тих, що лишились на окупованих територіях; тих, хто живе в тилу на лінії вогню; тих, хто зараз в лавах ЗСУ і Нацгвардії», — пояснює Іра Лузіна.

Одночасно з релізом нової пісні співзасновниця гурту Panivalkova представила й відео, зняте одним дублем. Пісня «Злість і Сила» мінімалістична, як за текстом, так і за аранжуванням. Тож й відео вирішили зробити в аналогічному мінімалістичному настрої.

«Лють дає нам сили протистояти. Я хочу, щоб наша злість і сила постійно зміцнювались, саме вони зараз єднають нас. Хочу, щоб ми не втрачали відчуття своєї єдності протягом всієї війни, скільки б вона не тривала.

Злитись просто необхідно», — розмірковує Іра Лузіна.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев