Zebrahead, Poppy та The Regrettes виступлять на UPark Festival 2020 в Києві

Опубликовано 3 марта 2020 г.

Потужне оновлення великого музичного свята.


Лайн-ап фестивалю UPark 2020 посилився новими для України іменами Poppy, The Regrettes, а також Zebrahead. Разом з гуртами The Offspring, Royal Blood, Gogol Bordello, Frank Carter & The Rattlesnakes та «Звери» вони виступлять на тій же локації в другому блоці фестивалю 16,17,18,19 липня.

Знавці репкору Zebrahead ідеально впишуться в потужний лайн-ап UPark Festival 2020 року, а молоді зірки The Regrettes і Poppy розбавлять насичений гітарною музикою фестиваль свіжим поглядом на жанр. Нагадуємо, що в перший день UPark Festival 2020 року — 9 липня, відіграють My Chemical Romance, SUM 41, Machine Gun Kelly та Neck Deep.

Абонементи на фестиваль доступні на офіційному сайті фестивалю uparkfestival.com за спеціальною ціною  1599 грн. Одноденні квитки на 9 липня, які були придбані до 25 лютого, можна обміняти на абонемент в місці придбання до 11 березня включно.

Фестиваль UPark вже вдруге відбудеться у Sky Family Park. На території буде велика зона фуд-корту, басейн, кальянний лаунж і багато інших розваг. Це буде вже четвертий фестиваль UPark, на якому до цього виступали Die Antwoord, Bring me the Horizon, Gorillaz, 30 Seconds to Mars, Red Hot Chili Peppers, Massive Attack, Muse, Bonobo та інші.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев