Відтепер речі музикантів можна придбати в благодійному магазині Laska

Опубликовано 13 октября 2017 г.

Придбай речі відомих музикантів та допоможи дітям.


З 12 жовтня  в магазині «Ласка» (Київ, вул. Малопідвальна, 15)  розпочався продаж особистих речей відомих музикантів для благодійності. Ініціатор — «Речі Музикантів».

«Речі Музикантів» — ініціатива, за допомогою якої за кілька років була зібрана колекція речей відомих музикантів для тих, хто потребує допомоги.

Наразі доступні 100 ексклюзивних речей музикантів, серед них — палички драмера Dead by April та перкусіоніста IllNino, медіатор басиста Matisyahu, пластик з барабанів гурту «Бумбокс», прикраси від Джамали, книжки Ірени Карпи.

Всі вилучені кошти передаватимуть в благодійний фонд «Таблеточки» та Гостомельский притулок для тварин.

Волокіта Анастасія (автор ідеї («Речі Музикантів»): «Ідея допомагати, зібравши речі від музикантів, з'явилась у 2014 році. Тоді ми почали з «Київ Маркетів». Зібрали речі друзів-музикантів і продавали, а всі кошти від реалізації йшли з ціллю допомогти волонтерському батальйону в зоні АТО.

Того ж літа ми провели розпродаж заради Жені Мантуліна — ударника відомого метал-гурту, який зламав хребет. Паралельно наші стенди з'являлися на The New Old барахолках, «Кураж Базарах» та на сторінках Liroom. Наразі ми запускаємо акцію в магазині Ласка, щоб більше зфокусуватись на допомозі дітям».  

Ірена Карпа розповіла, чому долучилися до ініціативи: «Я от сама така, що дуже люблю речі з історією. Весь час так і тягне вкрасти яку-небудь майку чи навіть плащ у друга (і хай буде оверсайз). У важчі часи лазила по секондах “Лісової”, купувала там одяг і собі, і малим, і вдягалися так стильно, що не докопаєшся. Я не люблю збирати хлам вдома, тому радісно віддаю свої речі друзям — знайомим чи ні. Є спеціальні речі, що приносять щастя чи подорожі, є навмисно розпусні, тягнуть за собою пригоди.. Кожного нового власника попереджаю про "карму" шмотки. Я проти бездумного консюмеризму — якщо в речей може бути нове життя, яке ще й когось зробить щасливим — то це чудово. Речі музикантів в Ласка - дуже крута ініціатива. І екологічна, і стильна, і людська. Хай ті, кому дістануться наші шмотки, будуть щасливими і їм стане легко».

«Речі музикантів» доступні щодня з 10:00 до 20:00 в магазині «Ласка» за адресою вул. Малопідвальна 15.

Fb-подія

Фото: Оля Безнос

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев