В річницю аварії на ЧАЕС у Києві відіграють Микита Рубченко, ONUKA та НАОНІ

Опубликовано 18 апреля 2018 г.

26 квітня, Поштова площа.


26 квітня в Україні презентують фільм-постсимфонія «Арка», знятий у зоні відчуження, а саундтрек фільму вперше прозвучить на великій сцені.

Зона, яку ми звикли вважати закритою і уникати, для деяких осіб стала зоною натхнення.

Концерт «ZonaНатхнення» відбудеться 26 квітня о 19:00 на Поштовій площі. Його організатори сподіваються, що ця подія змінить сприйняття Чорнобилю.

В річницю аварії на ЧАЕС в столиці виступлять артисти, чия творчість пов’язана із цим місцем: Микита Рубченко та гурт ONUKA. Серед творів вперше на великій сцені прозвучить саундтрек до фільму-постсимфонії «Арка» у виконанні рок-колективу Микити Рубченка та оркестру НАОНІ.

Напередодні прем’єри автори «Арки» випустили однойменний сингл. Постсимфонію написали український рок-музикант, автор рок-версії Гімну України Микита Рубченко та композитор Ярослав Мисик. Її основою стали звуки Арки та інших унікальних об’єктів зони.

Микита Рубченко: «У градирні і Арки виявилась неймовірна акустика, ось чому ми і використали для запису ці об’єкти – акустичні відображення приголомшливої гучності і довжини. Ніхто не каже, що ця акустика гарна, вона швидше цікава. Одним із найяскравіших моментів для мене стала зйомка під Аркою. Дощ, вітер і холод, 30 жовтня: на підготовку було настільки мало часу, що ніхто не подумав про аеродинамічні властивості споруди. Я перебував в Арці і відчував на собі спец ефекти в 4D — ти стоїш на скаженому крижаному мокрому радіоактивному протязі, граєш, і на тебе потрійним шквалом несеться відображення звуку із запізненням в один такт…»

«“Арка” — це мій емоційний і творчий порив. У серпні 2016 року я потрапила до Чорнобильської зони на екскурсію. Я стояла під аркою, і мені захотілося почути там звучання оркестру. Фільм “Арка” розповідає не стільки про трагедію, скільки про те, що у зони відчуження є майбутнє. Знайомлячи публіку з синглом “Арка”, ми хочемо, щоб слухачі звернули увагу на наш фільм, закохалися в нашу музику, перейнялися нашим натхненням і прийшли на концерт на Поштову площу, щоб подивитися на те, що сталося в Чорнобилі по-іншому», — поділилася автор ідеї і продюсер Ірина Ніколаєнко.

Зйомки фільму «Арка відбувались у жовтні-листопаді 2016 року під час будівництва захисної Арки для зруйнованого четвертого енергоблоку — в безпосередній близькості від місця аварії. За півтора року фільм «Арка» отримав на міжнародних фестивалях Європи, Америки і Азії 18 номінацій і 5 перемог.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев