В рамках Music Conference Ukraine розкажуть як продати українську музику за кордон

Опубликовано 19 декабря 2018 г.

Українська музика на експорт: правда чи мрія?


23-24 лютого 2019 року в Києві вперше відбудеться велика музична конференція Music Conference Ukraine, на якій відбудеться презентація нової експортної ініціативи та шоукейс молодих українських артистів.

Серед спікерів нетворкінг-івент для виходу на європейський ринок заявлені: Oskar Strajn, програмний координатор найпрестижнішого шоукейс-фестивалю Європи Eurosonic Noorderslag; програмний директор Waves Vienna Thomas Heher (Австрія); журналіст найавторитетнішого журналу Польщі Polityka і засновник музичного порталу beehype Mariusz Herma (об’єднує більше 100 журналістів з різних країн світу, які розповідають про свою локальну молоду музику). Ще кілька імен зарубіжних ТОП-спікерів поки тримаються в секреті.

Окрім міжнародних експертів на конференції можна буде послухати менеджерів успішних українських артистів та розібрати кейси найгучніших івентів 2018 року. Найголовніша можливість — це вечірні шоукейс-концерти молодих українських артистів, які хочуть виходити на міжнародний ринок. З 5 по 25 січня на сторінці Music Conference Ukraine розпочнеться відкритий прийом заявок від усіх бажаючих виступити, після чого експертне журі відбере найяскравіших кандидатів.

Основною хайлайном заходу стане тема «Make it loud: як працює концертна індустрія». Українські та міжнародні експерти розглянуть всі можливості для локальних колективів побудувати міжнародну кар’єру, правильно робити промо і будувати стратегію розвитку свого музичного колективу через живі виступи.

Також особливу увагу буде приділено електронній музиці при партнерстві з одним із перших українських лейблів цього напрямку — CTS Records. Його представники не тільки поділяться своїм досвідом експорту української музики, а й засновник CTS — Sergio Mega — відіграє спеціальний DJ-сет зі своїм швейцарським колегою Tito Torres. Швейцарський артист за підтримки Посольства Швейцарії в Україні також представить свою інтернет промо-платформу Music-Worx.

Організатори івенту Дмуховська Альона і Дарця Тарковська вже кілька років представляють український музичний ринок на закордонних конференціях і професійних подіях. Вони разом організовували освітні івенти, серед яких Music Day in UA і RespublicaFEST Conference, де знайомили українських артистів і менеджерів із колегами з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Швеції, Польщі, Голландії та обговорювали нагальні питання в музичному світі. Крім того, завдяки зусиллям і професіоналізму цього тандему український гурт YEYO у вересні цього року успішно виступив на шведському шоукейсі Live at Heart, а чернівецький сінгер-сонграйтер Sasha Boole запрошений на Eurosonic Noorderslag у січні 2019.

«Давайте будемо відвертими, великі європейські гравці поки не звертають увагу на українських артистів, оскільки знають про них менше нуля, та й контекст нашої країни для них незрозумілий. Чи є у нас індустрія? Яка музика у нас популярна? Який конкурентоспроможний продукт ми можемо запропонувати на світовій арені? Тому ми намагаємося працювати на перспективу — через особисті знайомства привозити закордонних експертів на івенти, щоб знайомити їх з нашими реаліями, давати слухати локальну музику, саме так з'являється якийсь інтерес і перші потрібні контакти», — розповідає співорганізатор конференції Альона Дмуховська, а в минулому — куратор музичної програми ГОГОЛЬFEST і програмний директор фестивалю «Республіка».

Дводенні квитки на конференцію Music Conference Ukraine і шоукейс зараз доступні до акційною ціною 600 грн. по лінку. Після 15 січня ціна зросте, але також з'явиться повна програма заходу, список локацій і можливість придбати квиток на 1 день.

За наступними заходами Music Export Ukraine можна буде стежити на їх Facebook-сторінці.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев