В Україні покажуть фільм-концерт KISS

Опубликовано 28 ноября 2017 г.

13 грудня, лише один вечір. Останній кіноконцерт від KMF у 2017 році.


KyivMusicFilm презентує — перегляд виступу команди KISS у Неваді на великому екрані.

В Києві сеанси відбудуться у кінотеатрах «Україна» та «Планета кіно». Також заплановані покази в кінотеатрах Харкова, Одеси, Львова та інших українських містах. Сеанси пройдуть лише 13 грудня.

Стрічка «KISS Rocks Vegas» — це феєричне шоу легендарних рокерів KISS, а також інтерв'ю з учасниками гурту.

Facebook-подія

Квитки

«Приєднуйтесь до нас, щоб разом провести божевільний вечір в кіно!», — Джин Сіммонс, вокаліст і бас-гітарітс KISS.

«Поспішайте побачити нас на великому екрані та по-справжньому насолодитися нашою музикою завдяки приголомшливій силі об'ємного звуку. Відчуйте, ніби ви перебуваєте в Лас-Вегасі. І нічого не соромтеся, кричіть голосніше!», — Пол Стенлі, вокаліст і ритм-гітарист KISS.

«Ми всі неймовірно пишаємося цим фільмом, він зобразив по-справжньому унікальне виконання. Ви просто повинні побачити його в кіно, щоб відчути ту шалену атмосферу», — Томмі Тайер, вокаліст і гітарист KISS;

«Ми просто “підірвали” Hard Rock у Лас-Вегасі. Ви зможете стати ближче до KISS! Вам, без будь-яких сумнівів, сподобається концерт!», — Ерік Сінгер, вокаліст і бас-гітарист KISS.

Це буде останній кіноконцерт у 2017 році від KyivMusicFilm, завдяки яким лише за останні декілька місяців українці побачили у кіно концерти Девіда Гілмора, Прінса, гуртів Black Sabbath, The Rolling Stones, «Димна Суміш» та інших.

KISS KyivMusicFilm

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев