Українські саунд-продюсери стали першими ендорсерами Ableton в Україні

Опубликовано 13 июня 2017 г.

Перші.


Саунд-продюсерів Артура Данієляна та Андрія Романенко обрали офіційними ендорсерами Ableton в Україні. Вони стали першими в країні, хто отримав такий статус.

Це означає, що Данієлян та Романенко будуть обличчям бренду та його популяризаторами в Україні. Й не лише в галузі написання та створення музики, а й у сферах саунд-дизайну для ігор та кіно.

Компанія Ableton — один із лідерів в індустрії роботи зі звуком. Програмне забезпечення Ableton Live — одна із найбільш популярних та досконалих платформ для створення та редагування музики, а також живих виступів. Продукцією компанії користуються мільйони музикантів та продюсерів по всьому світі. Серед шанувальників програми та контролера — Moderat, M83, Bonobo, Phantogram, Skrillex, Diplo, Darkside, Hot Chip та багато інших.

Ableton Live 10 надійде у продаж на початку 2018 року

Артур Данієлян — український саунд-продюсер, який встиг попрацювати із кількома десятками українських гуртів та виконавців. Серед його робіт — альбоми гуртів «СКАЙ», «Тартак», Metamorefozzey, «Без Обмежень», «Бумбокс» та інших. До того ж Артур — учасник гурту Qarpa та автор проекту #DANIELYAN.

Андрій Романенко — партнер Данієляна, саунд-продюсер із 10-річним досвідом, засновник англомовного блогу ableton.in.ua та студії RA Soundscapes.

Найближчий виступ лайв-проекту #DANIELYAN заплановано на 1 липня в Києві, в рамках Late Night Stage фестивалю Atlas Weekend.

Фото: Юлія Вебер/LiRoom

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев