U:LAV випустила дебютний EP на новому лейблі Revet Sound

Опубликовано 16 марта 2020 г.

4 факти про дебютний міні-альбом співачки.


Любов та закон
 
Справжнє ім’я виконавиці — Анна Монастирська. Їй 22 роки і вона артистка на генетичному рівні. Свій псевдонім вона пояснює поєднанням двох анаграм — Ю ЛАВ (ти є любов) і Ю ЛОУ (ти є закон). Сьогодні U:LAV представила дебютний міні-альбом «Лупа»

Музика з глибокими сенсами та соціальними меседжами

Аня Монастирська: «U:LAV» — це мій спосіб спілкування зі світом, нестримне бажання ділитися світлом, що мене наповнює, та думками сучасного покоління — покоління незалежних українців. Це спроби донести недолюбленим дітям, що таке свобода та що таке любов».

Сатира на сучасне суспільство

У платівці артистка роздивляється людей, їхні вади та чесноти крізь лупу. Дебютник «Лупа» — це 4 відвертих треки, де U:LAV іронізує над суспільством, ставить складні питання, кидає виклик буденності та занурює у свою магічну реальність.
 
«НеГібони» — пісня-сатира на сучасне суспільство, яка закликає не забувати про справжню цінність людини  в часи бурхливого технологічного прогресу. 
 
«Де ж тут жити?» — одночасно іронічна та глибока пісня, що описує людську ментальність. 
 
«Теорія» — трек про питання, на які кожен з нас має дати власну відповідь.
 
«Триденна подорож» — композиція-нагадування слухачам про ту приховану реальність, яка існує в наших головах. 

Дебют лейблу

U:LAV — перший артист лейбла Revet Sound. Саундпродюсером EP «Лупа» виступив Сергій Любінський, який співпрацює з The HARDKISS, Vivienne Mort, Cape Cod, Cloudless та іншими відомими українськими музикантами.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев