У Києві покажуть концертні фільми Девіда Гілмора та Black Sabbath

Опубликовано 31 июля 2017 г.

Вересень, кінотеатр «Україна», два унікальні концерти-перформанси світових зірок.


13 та 28 вересня, одночасно з усім світом, в столичному кінотеатрі «Україна» відбудуться покази концертів-перформансів Девіда Гілмора «Live At Pompeii» та Black Sabbath «The End of the End».

Завдяки компанії KyivMusicFilm українські фани Гілмора та Black Sabbath матимуть унікальну можливість переглянути нові концертні фільми, а також ексклюзивні інтерв'ю, бекстейдж, та багато іншого.

Девид Гілмор: «Наживо в Помпеї»

У липні 2016 року, через 45 років після того, як гурт Pink Floyd зняв «Live at Pompeii», ключовий учасник Pink Floyd Девід Гілмор повернувся до кам’яного романського амфітеатра з двома шоу в рамках турне на підтримку сольної платівки «Rattle That Rock».

«Наживо в Помпеї» — це аудіовізуальна музична вистава з новими піснями Гілмора, хітами Pink Floyd, з лазерами, піротехнікою та гігантськими круглими екранами.

Кінотеатр «Україна», 13 вересня, 21:00.

Квитки


Black Sabbath: «The End of the End»

«The End Of The End» документує останній концерт в історії легендарного хеві-металу гурту. 4 лютого 2017 року Оззі Осборн, Тоні Айоммі та Гізер Батлер вийшли на сцену Genting Arena у Бірмінгемі, міста, де все почалося, щоб зіграти останній концерт фінального туру, завершуючи кар’єру, яка тривала майже півсторіччя.

Кінотеатр «Україна», 28 вересня, 21:00.

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев