У Києві покажуть фільм Slipknot «Day Of The Gusano»

Опубликовано 11 сентября 2017 г.

Slipknot на великому екрані від KyivMusicFilm.


KyivMusicFilm презентує — показ нового концертно-документального фільму гурту Slipknot «Day of The Gusano» в декількох містах України.

«Day Of The Gusano» — виступ культового гурту Slipknot, перенесений на великий екран всього на одну ніч. Фільм також включає ексклюзивні інтерв'ю з учасниками та фанами гурту.

На хвилі успіху свого п'ятого альбому «.5: The Gray Chapter», Slipknot вирішили організувати власний музичний фестиваль Knotfest в Мехіко-Сіті, в рамках якого відбувся перший в історії колективу візит до Мексики.

Довгоочікуване шоу, яке відбулось у грудні 2015 року, відкриє вікно в світ хаосу бенду, який музиканти створювали своєю творчістю останні 20 років.

Режисером «Day оf The Gusano» виступив перкусіоніст гурту М. Шон Крей.

М. Шон Крей: «У Slipknot як і раніше є мрії. Однією з них було нарешті зіграти в Мексиці. Коли ти живеш таким сюрреалістичним рок-н-рольним життям, як Slipknot, той факт, що наші мрії досі збуваються, просто неймовірний. Дякуємо».

Джим Рут (гітарист Slipknot): «Ми так класно провели час на Knotfest Mexico — не тільки з друзями та групою, а й з фанами та публікою, що нам було абсолютно необхідно його задокументувати. Тепер у нас є можливість поділитися цим з усім світом».

Лише два покази у Києві. 21 вересня, 21:00, кінотеатр «Україна» та 21 вересня о 20:00 в кінотеатрі «Планета кіно». Також заплановані покази в кінотеатрах Одеси, Львова та Харкова.

Квитки

Facebook-подія

Slipknot KyivMusicFilm

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев