Тріо Kalush представило кліп про боротьбу із залежностями

Опубликовано 6 мая 2020 г.

Знято в першу ніч карантину.


 
В основу нової пісні хіп-хоп тріо Kalush «Тіпок» лягли переживання лід МС гурту Олега Псюка aka Псючий Син, для якого тема боротьби із залежностями дуже важлива. 
 
Псючий Син: «Це історія про щоденну боротьбу зі своїми залежностями, у якій на рингу ми самі. Наш тренер — це досвід, а глядачі — це наше оточення».
 
Сюжет кліпу продовжує історію, розпочату у резонансному кліпі «Ти гониш». Вихідці з депресивної української провінції, Kalush знають про те, яку загрозу для незміцнілого розуму молоді становлять наркотики, алкоголь та куріння.
Три найбільш витратних залежності в новому кліпі зображені у вигляді потужних, непереможних бійців. Кожен з них немов гора нависає над Псючим Сином, який ступає против них у клітку «восьмикутника», озброївшись лише силою духа та впевненістю в собі. Хто ж переможе? Відповідь — у кліпі.
 
Зйомки кліпу проходили на спортивному майданчику у Вишневому в першу ніч карантину. І якщо герої відео боролися проти залежностей, то самі учасники гурту в ту ніч боролися з добрячим морозом, адже провели на знімальному майданчику майже добу.
 
Kalush

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев