THE MAUNT презентували інтерактивний кліп «Blackout»

Опубликовано 3 июня 2020 г.

Відео можна подивитися лишеу стані руху.


«From the darkest place

Comes a brand new start»

Новий відеокліп електронного гурту THE MAUNT на трек «Blackout» — це справжня інтерактивна пригода, головна цінність якої полягає в тому, щоб розширити і збагатити досвід слухачів. Адже перегляд однієї з версій відео можливий при безпосередньому русі глядача — від швидкої ходьби до бігу. Фізична залученість буквально занурює в музику й дає можливість втілити образ героя в особі його спостерігача. До того ж, добігши до кінця кліпу, можна подивитися відео-бекстейдж зйомок, який доступний тільки на сайті.

Дивитися інтерактивний кліп

Наталія Тачинська, режисер відео і креативний директор проєкту:

«У відео ми хотіли відобразити стан внутрішньої погоні. Постійна напруга, метання, почуття болісної одержимості. Для передачі цих відчуттів ми звернулися до агресивної, спотвореної та місцями навіть епілептичної графіки, манері зйомки та монтажу. Найбільшим викликом при роботі над проєктом стало створення web-інтерактиву, який був би доступний кожному глядачеві за декілька кліків незалежно від його пристрою або браузера. Іноді робота була схожа на подолання безлічі обмежень, що досить символічно для цієї пісні».

При розробці візуальної концепції команда надихалася перфомансами японських художників Hiroaki Umeda, Ryoji Ikeda і NONOTAK studio, в чиїх роботах переплітається монохромна жива графіка, маппінг і тілесна експресія.

Слухати альбом «False Restraints»

The Maunt

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев