Sziget оголосив лайн-ап діджей-локації Colosseum та її редизайн

Опубликовано 17 марта 2020 г.

Імерсивну електронну сцену на 360-градусів очолять Honey Dijon, Chris Liebing, Dr. Rubinstein, La Fleur, Joris Voorn, Kölsch, Sasha і ще 30 інших артистів  тижневої європейської вечірки 24/7. 


 
Електронна опен-ейр локація Sziget Festival — Colosseum — цього літа розпочинає нову еру. Спеціально для Острова Свободи вона буде оновлена, щоб стати найбільшою і найпотужнішою за всі часи, зі звуком і світлом світового рівня та неймовірною сценою по центру. 
 
Серед прогресивного і еклектичного лайн-апу оновленої культової локації 360° лише прославлені діджеї, серед яких: техно-піонер Chris Liebing, Honey Dijon з Чикаго, техно-загадка Dr. Rubinstein, діджей і продюсер з Данії Kölsch, знавець хаусу і техно з Берліна La Fleur, співвласник лейблів «Rejected» та «Green» Joris Voorn, світу, чотириразовий переможець DJ Awards і номінант Grammy Awards Sasha, а також Matador, Rødhåd та багато інших.
 
 
Фестиваль Sziget відбудеться 5-11 серпня і поєднає програму музики, театру, кабаре і перформансів на 60 локаціях з більш ніж 1000 артистів у програмі. Хедлайнерами стануть  Dua Lipa, Major Lazor, The Strokes, Kings of Leon, Calvin Harris та інші артисти, які ще будуть оголошені. 
 
Заснований у серці Будапешта на острові Обуда Sziget став містом у місті з більш ніж 500,000 сігетців зі 100 країн світу щороку. Інтернаціональний Sziget, найближчий до України масштабний фестиваль музики і мистецтв – ідеальний вибір, щоб здобути свій перший фестивальний досвід чи здійснити першу подорож за кордон. 
 
Денні квитки від 69€, 3-, 5-денні і Тижневі квитки та опції проживання на Sziget 2020 у продажу. Більше інформації на szigetfestival.com/ua/
 
Лайн-ап COLOSSEUM:
 
Anna Haleta
Boston 168 live
Chris Liebing
D.A.L.I.
Dixon
DJ Stingray
Dr. Rubinstein
Echonomist
Eelke Kleijn
Francesco Del Garda
Gerd Janson
Hamish & Toby
Honey Dijon
I Hate Models
IMOGEN
Joris Voorn
Kölsch
La Fleur
Manni Dee
Matador
Mella Dee
Muallem
Musumeci
Nicolas Lutz
Patrice Bäumel
Perc
Phunkadelica DJ
Robin Ordell
Rødhåd
Sasha
SHMLSS
Slam
Sonja Moonear
SPFOAKS [SPFDJ & Héctor Oaks]
Willikens & Ivkovic
Zioner
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев