Світові трендсеттери чуттєвої електронної музики: Tale Of Us їдуть до Києва

Опубликовано 26 октября 2021 г.

Засновники Afterlife вже скоро відіграють у Києві.


Tale of Us  — це казка про нас. Вони досліджують почуття, а особливо — любов, в кожній композиції розповідаючи слухачам нову казку. І ця казка скоро трапиться з нами в Києві.

Після довгої перерви в Київ повертається електронний дует Tale of Us.

Найромантичніший техно-дует світової електронної сцени 6 листопада зіграє в клубі M82 за підтримки Bulldozer Group, White Nights і MaxArt.

На вечірці нас чекає модний європейський техно-лайв з видовищним світловим шоу і фірмовим звуком світового рівня.

Tale of Us — італійський техно-дует електронщика Маттео Міллері й піаніста Карміне Конте, незалежний і космополітичний до самих кісток. Кармін народився в Канаді й провів все дитинство в маленькому італійському місті Пескара. Матео народився в Нью-Йорку і виріс в італійському селі регіону Умбрія.

В юності вони познайомилися в міланському університеті, а для створення незалежної музики переїхали до Берліна. Молоді музиканти відмовилися від будь-якої фінансової допомоги батьків і довгий час жили на копійки, ділячи один макбук на двох. Сьогодні ж нерозлучні друзі й світові зірки ділять пентхауси в сусідніх будинках.

Перший успіх прийшов до Tale of Us 11 років тому з випуску релізів на престижних світових лейблах — Visionquest, M_nus і R&S. Паралельно Кармін і Матео створювали власний лейбл – Afterlife, який повноцінно запустили в 2016-му. Тоді ж вони зі своєю згуртованою командою вперше підкорили Ібіцу — клуб DC10.

Вони стали одними з 100 кращих електронників в 2018 році за версією британського DJ Magazine. Кожен їхній новий реліз миттєво потрапляє в топи. А музичні критики вважають, що дует заснував особливий жанр техно, в якому вирують італійські пристрасті й кінематографічний драматизм. Легендарні вечірки Afterlife сьогодні – гучний бренд, дістати який собі хоча б на вечір мріє і Тулум, і Ібіца, і Берлін.

Уже 6 листопада Tale of Us зіграють в Києві ексклюзивну програму, що складається з найсвіжіших творінь. У тому числі й спільний з легендарним Пітом Тонгом реліз – неординарну інтерпретацію «Часу» Ханса Циммера. Епічна музика німецького класичного композитора в фірмовому стилі Tale of Us і Піта Тонга вже стала сучасним техно-шедевром, який підриває танцмайданчики.

Компанію Tale Of Us складуть COLYN, чиї треки потрапляють в десятку кращих релізів на Beatport, і електронний дует Off Night.

Квитки.

Подія в Facebook.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев