Стендап, Improv Live Show та вистави «Чорного квадрату»: гумористичні події у Caribbean Club

Опубликовано 19 мая 2021 г.
Автор: Open.ua

Концерт-хол Caribbean Club підготував для киян та гостей столиці декілька гумористичних подій, на яких можна посміятися від душі. Заклад запрошує на вистави театру-студії імпровізації «Чорний квадрат», стендап-вечір від «Ukrainian Stand-Up Agency» та Improv Live Show.

Кількість квитків на кожне шоу обмежена — всього 100 місць. Купити квитки можна на сайті caribbean.com.ua


24 травня: Improv Live Show

Розважальне шоу Improv Live Show — це влучний гумор на актуальні теми та скетчі, які ви не побачите на телебаченні. В шоу немає режисури та сценарію: все, що відбувається в програмі – імпровізація прямо на сцені.

26 травня: вистава «Тестостерон або Пір Духа»

Це унікальний спектакль не схожий на інші вистави «Чорного Квадрата». На нього варто приводити друзів-іноземців, тому що він буде зрозумілий навіть тим, хто не знає по-нашому жодного слова. У ньому є і повністю німі етюди, і танці, і веселі монологи, і масові сцени. Це суцільна експресія, безжально оголені емоції, фонтан позитиву і самогубної іронії.

31 травня: вистава «Офіс. Запали в собі бажання»

Цей спектакль можна було б назвати «Хроніки одного офісу». Історія про «білі комірці», яким набридло нічого не робити, і вони вирішили плюнути у вічність. У виставі є все: фірмовий іскрометний гумор, філософія, романтика, Бетмен, інтриги, поліція, що поспішають на допомогу Чіп і Дейл, любов, секс, Гогі і поезія. Що ще? Прийдіть на виставу та дізнаєтеся

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев