Сергій Міхалок і Олександр Чемеров випустять трек про Чорнобиль

Опубликовано 28 августа 2020 г.

Нові учасники проєкту «Звуки Чорнобиля».


 
Сергій Міхалок (BRUTTO, «Ляпис-98») і Олександр Чемеров (екс-«Димна суміш», The Gitas) приєдналися до музичного проєкту «Звуки Чорнобиля», який вже в жовтні випустить тематичний альбом, присвячений переосмисленню катастрофи на ЧАЕС.
 
Музиканти отримали доступ до колекції звуків, які були записані у Зоні Відчуження українським митцем Валерієм Коршуновим, автором проєкту «ARTEFACT», та створять на їх основі власну композицію до альбому проєкту.
 
Серед характерних звуків Зони: тріскіт дозиметра, скрип Колеса огляду, шум Рудого лісу, відлуння, гуркіт течії.
 
Раніше у лайнапі альбому «Звуки Чорнобиля» анонсували відомого бітбоксера Dub FX, номінанта на «Ґреммі» французького продюсера Крістофа Етьє та українську співачку Стасік (Анастасія Шевченко). Разом у проєкті візьмуть участь 10 українських та міжнародних музикантів, а молоді та відомі режисери країни створять відеокліпи до їх композицій. 
Проєкт реалізується компанією Лавіна Концерт за підтримки Українського Культурного Фонду та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національного Музею Чорнобиля, МГО «Центр ПРИПЯТЬ.ком», МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» та проєкту ARTEFACT.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев