Semmar, Fokks, «Женя і Катя» та «Колір» приєднались до лайн-апу Lviv Acoustic Fest

Опубликовано 27 сентября 2016 г.

Публікуємо остаточний лайн-ап головної сцени Lviv Acoustic Fest 2016.


8-9 жовтня у Львові відбудеться Lviv Acoustic Fest. На головній сцені спеціальні музичні програми презентує 14  гуртів — 10 команд оголосили раніше, а зараз до лайн-апу додали ще 4 групи.

У результаті конкурсного відбору, який проводився протягом цілого серпня, було обрано двох переможців. Через велику кількість заявок, організатори вирішили звернутись за допомогою до слухачів, які віддавали свій голос за того, хто їм більше до вподоби. За результатами голосування, перше місце зайняли «Женя і Катя». Вінницький дует, який грає україномовний та англомовний інді-поп, відкриватиме головну сцену 8 жовтня. На другому місці опинився гурт «Колір». Саме інді-фолк з Одеси відвідувачі почують 9 жовтня першим.

Окрім цих гуртів, організатори Lviv Acoustic Fest вирішили додати ще два молоді та перспективні гурти, які, на їхній погляд, органічно доповнять цьогорічний лайн-ап — це Semmar (8 жовтня) та Fokks (9 жовтня).

Нагадаємо, на головній сцені в кінотеатрі «Львів» виступатиме загадковий ADAM, інді-фолк дует The Elephants, мелодійний гурт зі Львова «Плесо», інді-поп сенсанція цього року — Latexfauna та хедлайнери першого дня — київське тріо Panivalkova. А також 9 жовтня — тріп-хоп від Mari Cheba, експресивний піано-рок дует MYOPIA, українська етніка у поєднанні з американським блюграсом у виконанні Lemko Bluegrass Band, одне з найцікавіших відкриттів 2015 року серед української музики — Blooms Corda та ліричні «Один в каное».

Вартість акційних абонементів на 2 дні — 200 грн. Придбати квитки

Дата: 8-9 жовтня 2016

Місце: Кінотеатр «Львів»

Організатор: Sviat promo

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев