Сашко Положинский представил дебютный альбом проекта «Був'є»

Опубликовано 5 января 2016 г.

Первый украинский альбом 2016 года.


Сегодня, 5 января, состоялся релиз первого альбома проекта «Був'є», основанного фронтменом группы «Тартак» Сашком Положинским.

В дебютник вошло 12 композиций авторства Положинского, хотя, как заявил музыкант на своей Facebook-странице: «Кожного з учасників “Був'є” можна вважати співатором. Більшою мірою — Романа Сороку, який “одягає” мої наспіви у пристойну музичну форму і робить основне аранжування. Однак і кожен з музикантів — Вадим Захарченко, В'ячеслав Короткий та Валентин Миронюк — вносить багато власного бачення, відчуття, вміння».

Альбом «Був'є» можно послушать, скачать и приобрести на сайте лидера группы «Тартак».

Треклист пластинки:

1. В Небі Дао
2. Я Біжу
3. Не Свари Мене, Мамо
4. Викреслений Зі Списку
5. Скажи Мені Слова
6. Голова
7. Так Несподівано
8. Волиняки
9. Бути Разом
10. Нове Покоління
11. Стіна
12. Цінуйте Мене

Сашко Положинский: «Я не можу бути впевненим, що це перший український альбом цього року. Можливо, вже хтось десь оприлюднив один або й кілька нових альбомів за ці 5 днів, але я про них поки не чув, і, знаючи любов українців до цих довготривалих зимових святкувань, підозрюю, що навряд чи хтось це вже зробив. Тому для себе я вважаю наш альбом — першим українським альбомом 2016-го.

І навіть якщо колись з'ясується, що в цьому своєму переконанні я помилився, цей альбом все одно залишиться першим — першим альбомом “Був'є”. Вітаю нас і тих, хто на нього чекав! Впевнений, що в цьому році на нас усіх чекає ще багато нових прекрасних альбомів від українських музик, але поки давайте слухати ці дванадцять пісень і, сподіваюсь, отримувати задоволення! :) З новим роком! :)»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев