Проект Олександра Положинського «Був’є» відсвяткує п’ятиріччя всеукраїнським туром

Опубликовано 6 мая 2019 г.

 

… та презентацією другого альбому.


В квітні проекту Олександра Положинського «Був’є» виповнилось 5 років. З цієї нагоди колектив підготував несподіваний подарунок усім своїм прихильникам — реліз другого альбому «12 Пісень, Якими БУВ'Є Не Хоче Нікому Нічого Доводити».

Назву платівки обрали з усіх запропонованих варіантів, а єдиним презентованим синглом з альбому стала пісня «Сонечко Шкварить», кліп на яку представлений влітку 2018 року, тож лонгплей став для усіх повною несподіванкою.

За доброю традицією автором усіх пісень є Олександр Положинський, а за музичну складову відповідав саундпродюсер «Був’є» Роман Сорока на луцькій студії якого і велась уся робота над альбомом.

В травні гурт «Був’є» вирушить в тур містами України, який завершиться великим Першим Сольним Концертом у Києві. Саме 28 травня в столичному Caribbean Club можна буде вперше наживо почути обидва альбоми та пісні, які не увійшли до них, а також привітати фронтмена команди з Днем народження, який святкуватиме Олександр, як і належить артисту на сцені, саме 28 травня.

Розклад туру (доповнюється):

14 травня — Кропивницький, «Парадіз»

15 травня — Дніпро, «Підпілля Махно» («МахноПАБ»)

16 травня — Харків, «Пробка»

17 травня — Полтава, «Villa Крокодила»

22 травня — Тернопіль, Koza Bar

28 травня — Київ, Caribbean Club

Слухати альбом «Був’є» «12 Пісень, Якими БУВ'Є Не Хоче Нікому Нічого Доводити»:

Google Play

iTunes

Apple Music

YouTube Music

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев