Прем’єра синглу: kolya sample «Дождь и малая»

Опубликовано 17 сентября 2021 г.

Перший сингл з майбутнього концептуального міні-альбому.


 
Виконавець та сонграйтер Коля Серезітінов, відомий як kolya sample, нагадав про себе піснею «Дождь и малая».
 
Це перший сингл з майбутнього EP «IL DANTE», записаний спільно із продюсером Poёt. Одночасно з релізом вийшло муд відео.
 
На екрані розгортаються сюжети лупів популярного YouTube-радіо з оригінальною назвою «ChilledCow», або як воно тепер називається «Lofi Girl». Для цього команда творців побудувала декорацію, яка повністю імітує інтер'єр намальованої кімнати і оживила знайому всім анімацію. Режисером роботи став Кирило Арсірій.
kolya sample: «Перша пісня з міні-альбому “IL DANTE” занурює слухача в теплий Lofi. Ця подорож універсальна і починається  зі стійких земних речей — дому, затишку, зі сварок, примирень, захоплень і видимих успіхів. Головний герой виявляє у себе внутрішню тривогу, бажання пошуку і безпідставність. Це свого роду прелюдія, вступна історія, яка розповідає про конфлікти і компроміси двох людей. 
 
Незважаючи на це, косплей і атмосфера відео настільки добре зчитується, що перегляд не може не викликати теплу посмішку. За умов, звичайно, якщо ви також годинами проводили час під “beats to study/relax” і під гіфку з анімешною дівчинкою, що нескінченно виконує домашнє завдання».
 
EP «IL DANTE» — власне музичне прочитання поеми «Божественна Комедія», написана Данте Аліг'єрі. EР складається з чотирьох пісень, реліз запланований на 24 вересня.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев