Прем’єра синглу: Fontaliza «Фірмові рухи»

1
Опубликовано 14 августа 2018 г.

Fontaliza викликає літо на біс.


Українські рокери Fontaliza презентували другий сингл з майбутнього альбому, який вийде восени. Пісня, як і весь майбутній альбом, називається «Фірмові рухи». Запис було зроблено в підпільно-побутових умовах десь серед кам’яних джунглів столичного району Оболонь.

Павло Холошев (вокал, гітара):  «Ми з хлопцями якось зрозуміли, що у нас немає жодної композиції в стилі реггі або чогось, що хоча б віддалено нагадує ритми і настрій реггі. Це стало нав'язливою ідеєю — зробити такий трек. Нам подобається освоювати нові музичні жанри і стилі, впроваджувати їх в звучання Fontaliza. Не знаю звичайно, куди далі нас заведуть ці експерименти, але те, що відбувається з нашою музикою зараз — нас дуже надихає. Пісня “Фірмові рухи” відмінно передає наш літній настрій, яким ми і хочемо поділитися з нашим слухачем. А ще ми не хочемо, щоб літо йшло. Тому кличемо його на біс».

Юрій Холошев (гітара, бек-вокал), про створення пісні:  «Все почалося з основного гітарного рифу. Перший демо-запис цієї пісні було зроблено в програмі “гараж-бенд” на телефон. Ігнат (бас-гітарист) тоді почав юзати цю програму для накопичення матеріалу. І ось одного разу на репетиції, погодка тоді була паршива, Ігнат демонстрував нам свої успіхи в музичному мікшуванні за допомогою телефону. В одній демці ми почули цікавий риф і вирішили розвинути його. Ну а далі як у всіх: суперечки, дискусії, компроміси і в результаті вийшла відмінна пісня».

Фото: Женя Люлько

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Стас 14 августа 2018 г. 15:47
    Дякую хлопцям за пісню, вона пречудова! Варто мені було побачити моє найулюбленіше кліше українського року про "розриває на шматки", як я зрозумів ще до прослуховування, що це буде пісня дня. Але гурт зумів перевершити і це! Бо коли на екрані з'явилося "я збирусь", та й ще цілих 2 рази, наступив абсолютний катарсис, який довершило просто вбивче соло, у якому гітарист буквально задрочив ноту "фа". Сподіваюся у майбутньому почути ще більше подібного роду текстів і побачити ще більше таких чудових ліриків!