Прем'єра подвійного синглу: Blake Maloka «Blaker than Black»

Опубликовано 21 декабря 2017 г.

Нова робота колишніх Black Maloka.


Столичний інді-гурт Black Maloka змінив назву та презентував подвійний сингл «Blaker than Black».

Зміну назву учасники гурту пояснюють так: «Для нас це більше, ніж дві букви. Blake Maloka звучить більш абстрактно і універсально. Ми втомились від медійності слова “black”. Чорний колір більше не асоціюється з протестом і втратив свій контркультурний меседж».

Сингл «Blaker than Black» складається з двох різних за настроєм композицій — «The Party's Over» та «Dazzle In The Dark». Це перший результат співпраці Blake Maloka з відомим українським музикантом та саундпродюсером Петром Чернявським (Peter and the Wolves, екс-«Океан Ельзи», співпрацював з Земфірою, Діаною Арбеніною, Million kopek та іншими).

«Цей реліз готувався довго і ретельно, мені не дуже просто про нього говорити, тому що ця музика і цей звук стали відображенням моїх думок.

Maloka — об’єднання людей, які творять і живуть за своїми правилами в контексті світового мистецтва, причому не тільки музичного. Зайві ноти і багатослів’я у них, на щастя, не в пошані. Очевидні рішення — теж. Натомість, в їхній англійській можна розібрати слова і вона звучить не “притягнутою за вуха”.

Замість вкрадливого звучання, властивого раннім роботам, ми отримали об’єм і розмах, можливо, не надто властиві нашому часу і місцю, але такі, що пасують фактурі та енергетиці цих пісень. Cподіваюсь, треки з “Blaker than Black” мандруватимуть не менше за їхніх творців, яких і без того не застанеш у рідному місті. Якщо вони не розчиняться в різномовному натовпі, то, принаймні, в будь-якій країні будуть як вдома», — розповів Петро Чернявський.

За словами ж самих музикантів, сингл «Blaker than Black» значною мірою характеризує еволюцію в їхньому звучанні, зокрема відмову від простих рок-н-рольних гармоній та стилістики гаражного року 1960-х:

«“The Party's Over” — ритмічний трек побудований на контрасті між мажорною мелодикою з одного боку, а з іншого — сповненим тривоги текстом і пронизливою гітарно-вокальною кульмінацією. Пісня вже знайома шанувальникам проекту з виступів на Hedonism Festival 2017 та у київському клубі “Майстер-клас”.

“Dazzle In The Dark” — меланхолійна балада, гімн усіх сновид і чи не найбільш психоделічна пісня від початку існування проекту. “Dark” тут — не лише темний час доби, а й алегорія на боротьбу темної та світлої сторін людської природи, натяк на ескапізм, емоційну самотність мешканця великого міста. Цей трек цілком виправдовує назву синглу — “Blaker Than Black” — і частково пояснює рішення музикантів змінити дві літери в назві проекту».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев