Прем’єра пісні та відео: Lady Aphina «Ні честі Ні серця Ні совісті»

Опубликовано 18 октября 2022 г.

Рефлексія, що зіткана з болі та ненависті до всього російського.


Михайло Опекан, Lady Aphina: «росія — держава терорист, а ми — чергове покоління, яке живе в час, коли ця хвора кривава потвора, що все життя звикла пити з людей кров, очолює бездушне бридке стадо та насолоджується останніми днями життя  на землі, руйнуючи світ навколо».

Новий сингл рок-дуету Lady Aphina «Ні честі Ні серця Ні совісті» — це рефлексія на жахливу сучасність, з якою зіткнулась наша країна через повномасштабну війну, розгорнуту росією.

Обкладинкою синглу та основою відео стали картини художника Антона Логова. Його творчість та символізм найбільш точно резонує із переживаннями  учасників колективу щодо подій останніх семи місяців. Ці переживання, наскрізно просякнуті ненавистю до ворога, висловлені у пісні “Ні честі Ні серця Ні совісті”.

Слухати сингл та дивитись відео:

https://song.link/ladyaphina

Михайло Опекан, Lady Aphina:

«Мистецтво під час війни є невід’ємною складовою боротьби на інформаційному фронті та постійним нагадуванням про те, що у нашому домі відбувається жорстока, кровопролитна, загарбницька війна. Вона стосується не тільки кожного українця та кожної українки, а й усього цивілізованого населення нашої планети. Новий реліз — наша рефлексія на весь жах, який відбувається сьогодні з нами. Рефлексія, що зіткана з болі та ненависті до всього російського.

Сингл був написаний ще у березні, але зібратись разом і записати його вийшло тільки зараз. Знову ж таки, через війну. З перших днів війни ми спостерігали, як зображує події у своїй творчості український художник Антон Логов. Ми проживали в собі все, що відбувалось, а потім проживали це ще раз у його картинах. Цей перетин художнього та музичного мистецтва для нас є дуже важливим та символічним аспектом».

Антон Логов, художник: «Окреслив для себе місію — максимально широко говорити про події в Україні мовою мистецтва. Нагадувати, що йде війна. Люди, які перебувають у безпеці, швидко забувають. Тому потрібно говорити про це для світу, — вважає художник. — У нас одна мета — звільнити Україну і перемогти в цій війні. Головне, щоб не зникала віра. Підступний ворог використовує всі наші розчарування. Будь-які питання можна проговорити через мистецтво, відчути і пропустити крізь себе. Але в першу чергу мистецтво несе гуманістичні ідеї, розповідає про людину, її стосунки з природою та світом».

Lady Aphina

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев