Прем'єра нового альбому гурту 5 Vymir «Нові Імена»

Опубликовано 12 апреля 2017 г.

10 пісень нової української музики. 5 Vymir, Петро Чернявський, «Нові Імена».


Сьогодні, 12 квітня, відбувся інтернет-реліз другої студійної платівки столичної інді-рок команди 5 Vymir «Нові Імена».

Альбом вийшов через 2,5 роки після першого студійника «Містолінія».

Музичним продюсером нового альбому 5 Vymir став Петро Чернявський (автор власного проекту Peter and the Wolves, співпрацював з «Океан Ельзи», Земфірою, Діаною Арбеніною та багатьма іншими).

Матеріал записано на Sam’s House Studio, LipkyZvukoZapys та Badminton Studio.

Альбом «Нові Імена» складається з 10 різнопланових пісень — 8 нових пісень та двох синглів «Вічність» та «Холод у Волоссі», презентованих рік тому. Гурт працював над новими треками протягом літа-осені 2016 року, а записали альбом за добу, усамітнившись у заміському будинку.

«Поїхати за місто — була чудова ідея. Так робили багато груп – від Pink Floyd до RHCP. Репетируючи і записуючи альбом ми прекрасно провели час разом, в ізоляції від світу, знову відчули себе групою.

Найважливіше — те, що було дійсно весело. Майже всі інструменти писалися одночасно, що і дало змогу зберегти живе звучання кожної пісні», — розповіли учасники гурту.

У березні, напередодні випуску нового альбому, вийшо кліп на однойменну пісню «Нові Імена», в якому, окрім музикантів 5 Vymir, знялися нові обличчя української незалежної музичної сцени. Концепцію продовжено в оформленні альбому та афіш концертного туру: на обкладинці, яку створив вокаліст і клавішник групи Вадік Лазарєв також зображені нові імена української музики: Sinoptik, Stoned Jesus, Sasha Boole, Grisly Faye, Andzh, Zapaska, Cardiomachine, а разом з ними і учасники 5 Vymir.

Концертний тур на підтримку нового альбому пройде у 8 містах України: 16 квітня 5 Vymir завітають до Львова, а презентація в Києві відбудеться 28 квітня у клубі Sentrum.

Тур 5 Vymir «Нові Імена»:

16.04 — Львів (FESTrepublic)

19.04 — Івано-Франківськ, Unplugged (Urban Space 100)

20.04 — Рівне (Сталева Гора)

22.04 — Луцьк (Карабас Барабас)

23.04 — Тернопіль (Koza Bar)

28.04 — Київ (SENTRUM)

29.04 — Одеса (Art-Pub Shkaff)

30.04 — Херсон (TBA)


5 Vymir

https://www.facebook.com/5vymir

https://www.soundcloud.com/5vymir

https://www.instagram.com/5vymir/

https://www.vk.com/5vymir

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев