Прем'єра кліпу: Beissoul and Einius «LION»

Опубликовано 14 ноября 2016 г.

Литовські прибульці.


Електронні диваки Beissoul & Einius представили кліп на перший сингл з майбутнього альбому «A Secret Contract» («#asecretcontract»).

В центрі сюжету відео — історія прибульців з однією надзвичайною здібністю, які потрапили до рук людям, що вирішили цим скористатися…

Щоб встановити міжпланетний контакт кінопродакшну «Legal Guns» та режисеру Юстасу Раманаускасу використали 20-ти кілограмові костюми зі скла, 60 чоловік знімальної команди, 14 вантажних машин обладнання і реквізиту, сарай в селі і великий сяючий циліндр. 

Це все і знадобилось знімальній групі для нового кліпу ексцентричних Beissoul & Einius, яких давно підозрювали у космічному походженні.

Цікаво, що скляні костюми для кліпу власноруч створив Beissoul. На це у нього пішло 2 місяці щоденної роботи і адаптації тканин та скла. Cаме в цих скляних луках музикантам довелося 6 годин провести на колінах, підводячись і знову присідаючи кожні 15-20 хвилин. За цей час вони згадали героїв всіх казок і фільмів, яким з певних причин доводилося стояти, лежати чи висіти в одній незручній позі цілий день або вічність.

«Саме так ми себе і відчували, — розповідає Beissoul, — як Принцеси на горошинах. Але ми отримали дуже хороший урок, тому що всіма своїми фізичними і душевними рецепторами відчули, що значить, коли тебе по-справжньому використовують заради блага інших. Цей стан нагадав тварин в цирку чи зоопарку, які живуть там лише для того, щоб хтось міг дивуватися і радіти, а потреби самих тварин, на жаль, не цікаві нікому.

Так і прибульці терпляче виконували місію, яку поклали на них земляни. І люди просто приходили і дивилися на дивовижних істот, отримуючи від цього те, за чим прийшли — нове і краще життя».

Прем’єра кліпу від одного з найперспективніших кінорежисерів Литви відбулася в кінотеатрі «Pasaka Cinemaboutique» у Вільнюсі.

Кліп «LION» і його образи — лише початок епічної music/fashion-історії нового альбому B&E «A Secret Contract», який ми почуємо навесні 2017 року.

Фото: Lukas Žentalis​

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев