Прем’єра альбому: Pianoбой «ХІСТОРІ»

Опубликовано 22 ноября 2019 г.

«У історії залишаться лише любов та музика».


Після двох років роботи гурт Pianoбой випустив новий альбом під назвою «ХІСТОРІ». Це перший лонгплей столичних мрійників за 4 роки, попередня платівка «Take Off» з’явилася наприкінці 2015 року.

Слухати альбом гурту Pianoбой «ХІСТОРІ»

Дмитро Шуров (Pianoбой): «Видати альбом — це як полетіти у космос. Щойно відбувся запуск, все димить, тримтять руки і розколюються голови, скафандр вже практично горить, але ми відриваємось і злітаємо — маленький крок для людства, але гігантський для автора і команди. Ракета в нас безрозмірна — ласкаво просимо на борт, залазьте, всі вліземо. Прості Речі... Не Прекращай Мечтать... Take Off... ХІСТОРІ.

Love, Peace, Music».

Музика/лірика, рояль/вокал, аранжування оркестру: Дмитро Шуров. Саундпродюсери: Дмитро Шуров & Boosin Michael.

Барабани: Гріша Олійник. Бас: Коля Кістеньов. Гітара: Міша Бусін. Хор: pianofamily. Диригенти оркестру: Віталий Фізер та Дмитро Саратський. Бек-вокали: Оля Шурова, Оля Чернишова, Дмитро Шуров. Гітара: Міша Бусін. Акустична гітара: Лев Шуров, Міша Бусін, Дмитро Шуров.

Запис: Юрій Смаліус, Олександр Садовець. Зведення/мастеринг: Roman Nero.

У «ХІСТОРІ» потрапило 10 композицій: чотири вже відомі слухачам сингли («Полуничне Небо», «Ніхто Не Сам», «Перша Леді» та «Я можу все») та шість нових пісень. До семи пісень також представлено оригінальні «lyric video».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев