Прем’єра EP: Gorim! «Буря»

Опубликовано 27 сентября 2019 г.

5 пісень на перетині електроніки, соулу та поп-музики.


Gorim! — це молодий дует двох друзів з Харкова, саунд-інженера Паші Зеленова та вокаліста і автора пісень Віті Нікіфорова, який засвітився в шоу «Голос країни 7» в команді Сергія Бабкіна.

Хлопці разом займаються музикою вже більше 3 років, але їх шлях до першого офіційного релізу був довгим і тернистим. Рік тому хлопці зробили важливий для себе крок і переїхали в Київ за порадою Саші Варениці. А сьогодні їх дебютний EP «Буря» став вже другим релізом новоявленого лейблу Mnogo Vody.

Паша Зеленов: «Іноді здається, що цей рік в столиці пролетів, як ціле життя, яке ти майже забув, але встиг записати в піснях. Але вони не зовсім про нас — я сподіваюся, що хтось побачить себе в цих сюжетах, і навіть випадково обернеться, почувши знайому фразу.

Я часто запитую себе, що для мене “горим”, чому саме так? Це про те, як спалахує ідея в голові і горить внутрішнє паливо, коли створюєш музику. Але і про те, як потім настає емоційне вигорання, коли все готово і ти зовсім скоро поділишся нею з людьми».

До міні-альбому «Буря» потрапило 5 пісень з різнобійним аранжуванням й лірикою, наповненою символізмом і тонким гумором.

Вітя Нікіфоров: «Цей запис включає в себе музику, яку я сам давно хотів би чути в Україні. І, на мій погляд, найбільш вірним рішенням стало написати її».

Слухати міні-альбом Gorim! «Буря»

«У музиці Gorim! є все, за що ми так любимо Харків. Легкість, сонячний мелодизм і романтика. В запасі у хлопців є дуже сильні пісні. Якщо зірки для них складуться правильно, ми отримаємо нових кумирів молоді, чиї хіти співатимуть під гітару у всіх гуртожитках — так само, як колись співали ту ж 5’Nizza або Бумбокс», — коментує реліз засновник Mnogo Vody Саша Варениця.

Mnogo Vody Gorim!

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев