Прем’єра: DREZDEN «Электромонголы» (live)

Опубликовано 10 января 2020 г.

Новий проект Сергія Міхалка показав музикантів.


Через декілька тижнів після випуску другого альбому та анонсу перших концертів, гурт DREZDEN представив перше live-відео

«Электромонголы» — сингл з дебютного альбому DREZDEN, який вийшов у вересні 2018 року. «LIVE» зняла команда з KROK FILMS, а локація для відео була обрана незвичайна і дуже атмосферна: зйомки проходили в магазині-музеї друга групи, творця логотипів DREZDEN і BRUTTO, талановитого білоруського дизайнера Артура Вакарова під назвою «Б/Уржуазные Ценности», який радує людей антикварними предметами мистецтва та інтер'єру в Мінську.

У «лайві» за ударними фани побачать Дениса Шурова, за бас-гітару в DREZDEN відповідальний Алесь-Франтішек Мишкевіч, який в 2019 році приєднався також і до груп «Ляпис-98» і BRUTTO. Гітару і семплер довірили Павлу Величко, а Павло Міхалок став за синтезатори і клавіші. Саме таким складом DREZDEN вирушить і в перший концертний тур.

19 січня 2020 року, в день народження Сергія Міхалка, презентація концертної програми DREZDEN відбудеться у Львові, 23 лютого 2020 року — в мінському Falcon Club, 28 лютого 2020 DREZDEN почують в Києві, а 13 березня 2020 колектив виступить в Харкові.

Квитки на виступи групи доступні тут

Слухати альбом «Едельвейс»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев