Polyana Festival 2017 оголосив перших учасників та нову сцену

Опубликовано 19 июня 2017 г.

3 сцени, 3 ночі, 3 дні. Натхнення Нати Жижченко (Onuka), конкурс інді-гуртів та інше.


Сьогодні, 19 червня, організатори Polyana повідомили деталі цьогорічного фестивалю. Минулого року фест тривав два дні, а цього року — три. Отже, Polyana Festival 2017 відбудеться з 8 по 10 вересня традиційно у селі Поляна на Закарпатті. Також збільшиться і кількість концертних майданчиків. У вересні їх буде три: Main Stage, Night Stage та нова Forest Stage.

На головній сцені у перші два дні виступатимуть представники атмосферної world-music (Yuko, Atmasfera, Nazgul) та актуальної електроніки (Onuka, «Вагоновожатые», Kadnay, Beisoul & Einius). У третій день на Main Stage буде представлений живий потужний мікс цих двох стилів (Sun Groove, The Вйо, Zapaska).

На Night Stage очікуються діджеї та спеціальні гості. Іноземних хедлайнерів оголосять у липні.

Для українських інді та альтернативних гуртів відвели спеціальну Forest Stage. На свіжій сцені відіграють 12 гуртів, імена хедлайнерів вже відомі: Semmar (8 вересня), Zagreb (9 вересня) та Black Balloon (10 вересня).

Інші 9 команд потраплять на Forest Stage через відбір на сайті LiRoom. Заявки приймаються за цим посиланням до 3 липня. 5 команд з поданих заявок оберуть представники Polyana Festival та LiRoom, а інші 4 команди — за підсумками голосування.  

Вхід на події Forest Stage вільний.

Цікаво, що під час прес-конференції  фронтвумен гурту Onuka Ната Жижченко анонсувала новий сингл, натхненням для якого став минулорічний фестиваль Polyana та знайомство з Еріком Муке з Deep Forest. «Я ж слухала Deep Forest ще в дитинстві, це була моя перша касета, тому я дуже хвилювалась, коли дізналась, що ми виступатимемо на фестивалі в один день, і боялася розчарувань при знайомстві з Еріком. Але ми тоді познайомились, поспілкувались і я не розчарувалась.

Ерік для мене — як Гендальф, який живе в реальності. Він спостерігав за виступом Onuka, йому сподобалось і згодом він попросив нас зробити ремікс на пісню Deep Forest, а у квітні на концерті у Києві виконав кавер на нашу пісню «Time»!

Та наша співпраця не закінчується, за декілька тижнів ви все побачите... Більше нічого сказати не можу. ;) Місце, ліс, казкова атмосфера фестивалю, люди, яких я там зустріла — усе це стало для мене новою точкою відліку», — повідомила Ната Жижченко на зустрічі з журналістами.

«Ми хочемо виховати у людей звичку подорожувати у вересні в Карпати, на наш фестиваль, передумови для цього є», — розповіла засновник фестивалю Євгенія Стрижевська.

«Нині — час створювати дива. І ми робимо більше, ніж здатна людина, аби наша аудиторія повірила в ці дива. Відчула неймовірне», — додала Євгенія Стрижевська.

Також стало відомо, що до команди фестивалю приєднався Денис Блощинський з «Агенції 42»: «Polyana Festival cьогодні має прекрасний ґрунт для того, аби у найближчі кілька років стати одним з центральних культурницьких майданчиків Європи».  

Абонемент на 3 дні коштує 600 гривень, але ближче до вересня ціна буде збільшуватись.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев