Patti Smith вперше виступить в Україні

Опубликовано 19 марта 2020 г.

Добра новина в цей складний для всього час.


 
«Хрещена мати панк-року» Патті Сміт вперше виступить перед українськими фанами.
 
28 серпня, Київ, театр імені І. Франка.
Організатор: Gas concert.
 
Починала Патті з поетичних виступів, які відбувалися у жанрі мелодекламації під акомпанемент електрогітари. Її жорсткі тексти стали результатом сублімації юнацьких захоплень фактично всім, що було магістральними тенденціями американської культури (від поезії Рембо до творчості бітників та хіпі) і суворого особистого життєвого досвіду (свого часу Патті навіть працювала на заводі, тож глибоко розуміла настрої робочого люду). Залишалось зробити з цього повноцінний музичний проект…
 
Коли ж цей момент наступив, то співачка стала справжньою знахідкою та «іконою» для нового покоління, налаштованого на конфронтацію з істеблішментом, покоління, яке отримала в якості своє ідеології панк. Перший альбом Патті 1975 року посідає чільне місце серед 500 найвеличніших альбомів усіх часів за версією журналу «Rolling Stone».
Коли панк комерціалізувався, принципова Патті втратила до нього інтерес і зробила перерву на цілих 16 років, повернувшись на музичну сцену після того, як протягом короткого часу пішли з життя багато з її близьких, і музика стала для неї в певному сенсі розрадою. Творчість співачки нового періоду залишилась, як і раніше, провокативною та переповненою почуттям справедливості та небайдужості до соціальних і світоглядних речей. В 2007 році її ім’я було включено у Зал слави рок-н-роллу.
 
Під час ексклюзивного «Вечору розмов та музики» в Києві Патті Сміт не тільки поверне нас в часи нью-йоркської богеми 70-х років, виступивши разом із своїм незмінним музичним партнером з часів повернення на сцену Тоні Шанаханом, а й розкаже яким вона бачить сучасне життя і що нам з цим усім робити. 
 
Патті Сміт: «Змінювати світ — не справа митців. Це справа людей. Влада — не у музиканта, а у народу врешті решт». 

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев