Олег Скрипка став виноробом

Опубликовано 14 ноября 2018 г.

Два види вина від лідера «ВВ»


Вчора відбулась ексклюзивна презентація та дегустація вина «Країна Мрій» відомого українського рок-музиканта Олега Скрипки.

«Любов до вина полонила моє серце у французькій провінції. Пам’ятаю, грали концерт у містечку поблизу Альп. Після виступу нас запросили на вечерю… до церкви. На столах не було нічого, крім величезних голівок сиру, багетів і фонтану вина. Це було смачно неймовірно! Саме тоді народилася моя мрія виготовляти власне вино із винограду, вирощеного на українській землі», — розповідає Скрипка.

Давня мрія Олега Скрипки стала реальністю за допомогою технологів-виноробів компанії «Chizay». Рожеве сухе вино з винограду «Піно Нуар», зібраного на південному схилі Малої гори поблизу закарпатського Берегова, одне із двох вин авторської марки «Країна мрій». Сік для такого вина здобувають без механічного чавлення. І воно максимально зберігає найцінніші елементи, маючи вишуканий смак.

Друге вино — біле сухе з «Трамінеру» — шляхетного сорту, що колись прославив закарпатське виноробство на всю Європу. Саме із нього виготовляється легендарна «Троянда Закарпаття».

«Я їжджу світом і куштую вино різних країн. Утім, Закарпаття — мій фаворит серед виноградарських регіонів України, місцеві вина мені смакують найліпше.

У букетах тутешніх вин є особливо приваблива нотка: вони зроблені не тільки з найкращого винограду провідними майстрами, але й з Мрією та Любов’ю. Важливо, що це — саме український продукт, зроблений українськими руками з плодів нашої землі». — розмірковує Скрипка.

Серія авторського вина Олега Скрипки лімітована, по 5 тисяч пляшок кожного виду. Скуштувати «Країну мрій» можна буде разом із Олегом цієї п’ятниці у ресторані COIN (Київ, вул. Болсуновська, 13/15, тел. 068 710 77 77).

Музикант, а тепер і винороб, обіцяє говорити про мистецтво, національну кухню і українські вина, які є за його визначенням, є чистим мистецтвом. Там усі охочі зможуть придбати перші сто авторських пляшок вина.

Мета виготовлення «Країни мрій» патріотична: показати, що українські, й зокрема закарпатські, вина складуть гідну конкуренцію італійським, французьким або чилійським винам.

Переконатись у цьому можна буде вже 16 листопада на гастровечорі «Осінь. Музика. Вино...» у ресторані COIN.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев