«Океан Ельзи», Onuka, Карпа та інші підтримали «День Вуличної Музики»

Опубликовано 25 апреля 2017 г.

Деталі кампанії на проведення фестивалю.


20 травня в Україні вже вчетверте відбудеться «День Вуличної Музики» (Street Music Day), наймасштабніший міжнародний музичний волонтерський проект. З 10 міст в 2014 році свято виросло в 4 рази і в цьому році «ДВМ» охопить 40 українських міст.

Цікаво, що у 2017 році до «Дня Вуличної Музики» в Україні приєдналось одразу 20 нових міст: Бориспіль, Новоград-Волинський, Ромни, Канів, Лохвиця, Суми, Олександрія, Охтрика, Гадяч, Прилуки, Сміла, Острог, Кропивницький, Полтава, Кам’янське, Ватутіно, Куп’янськ, Городище, Новгородівка та Сєвєродонецьк.  

Сьогодні стало відомо, що команда «ДВМ» запустила власну краудфандингову платформу для збору коштів на проведення фестивалю, до якої долучилися відомі українські музиканти, надавши в підтримку фестивалю особисті речі та подарунки.

Серед зіркових подарунків: вінілові платівки «Брюссель» з підписом Святослава Вакарчука, диск гурту «Океан Ельзи» «Найкраще» з автографом, вінок від ONUKA з кліпу «VIDLIK», диски з автографами від Христини Соловій, Qarpa, Dakh Daughters, «Правиця», «Без обмежень», Epolets; футболка, книга та диск від гурту «Вагоновожатые».

Також можна буде обрати щось на свій смак серед мерчу від «ДВМ», отримати персональну музичну відеолистівку-подяку від Богдана Кутєпова, сходити на каву з командою «ДВМ», з Іреною Карпою або потрапити на репетицію гурту «Правиця».

Добровільна пожертва на підтримку фестивалю стартуватиме від 10 гривень. Кожен бажаючий зможе фондувати будь-яку суму та обрати подарунок на сайті www.streetmusic.com.ua, натиснувши кнопку «Допоможи проекту».

Вже відомо, що учасниками «ДВМ» у Києві в цьому році стануть: Alloise, Мар’яна Головко, Христина Соловій, Ірена Карпа, Ray Band та інші.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев