Оголошено склад артистів нового шоу Арміна ван Бюрена в Києві

Опубликовано 18 января 2019 г.

22 червня, МВЦ.


Влітку в столичному Міжнародному виставковому центрі голландський діджей Армін ван Бюрен презентує своє нове шоу «A State of Trance 900: Lifting You Higher».

Сьогодні стало відомо, шо окрім самого Арміна свої діджей-сети в МВЦ представлять знамениті в транс-музиці артисти:

● Ендрю Раель (Andrew Rayel). Молдавський діджей і продюсер з класичною музичною освітою, вже 7 років поспіль входить до сотні кращих діджеїв планети за версією DJ Mag. Разом з Арміном ван Бюреном є автором знаменитого хіта «Eiforya» 2014 року.

● Гарет Емері (Gareth Emery). Британець, зірка найбільших рейвів планети, власник музичного лейблу Garuda, один з найавторитетніших музичних продюсерів жанру за всю історію його існування. Композиції Емері неодноразово очолювали американський чарт iTunes, а загальна кількість проданих записів перевищила 5 мільйонів.

● Кхомха (Khomha). Колумбійський діджей, композиція якого «Hydra» стала саундтреком популярної голлівудської комедії «Дика» (Wild Child).

● Рубен де Ронде (Ruben de Ronde). Голландський діджей і продюсер, співавтор радіошоу «A State of Trance» і власник власного лейбла. У 2015 році його трек став гімном найбільшого транс-оупен-ейру Electronic Family Festival, а виступ в Ханої (В'єтнам) на Новий 2016-й рік зібрав понад півмільйона слухачів.

● Standerwick. Вперше в Україні! Британський діджей та музикант, чий спільний суперуспішний реліз з Gareth Emery і Haliene «Saving Light» став першим треком у жанрі транс, який очолив головний чарт Beatport Top 100. У 2017 році став найбільш продаваним продюсером цифрового магазину Beatport — його треки п’ять разів посідали перше місце, десять разів потрапляли у Top 5 і шість разів у Top 10.

За даними організатора, компанії VIRUS Music, на даний момент вже розпродано більше 65% квитків. До Києва з’їдуться гості з 38 країн і з усіх областей України.

Квитки

Facebook-подія

ASOT 900 — це концертне втілення однойменного авторського радіошоу Арміна ван Бюрена, яке виходить на радіостанціях 84 країн світу і щотижня збирає понад 40 мільйонів слухачів. Шоу в Києві стане частиною світового турне, яке стартує у лютому 2019 року в рідному місті ван Бюрена Утрехті (Нідерланди). Повний розклад туру буде оголошено пізніше. На даний момент відомо, що крім Утрехта і Києва, шоу ASOT 900 відбудеться 9 березня у столиці Iспанії Мадриді.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев