Оголошено перших переможців Національної музичної премії YUNA 2020

Опубликовано 10 марта 2020 г.
Автор: Open.ua

Основна церемонія відбудеться 24 березня.


Оголошено перших переможців Національної музичної премії YUNA 2020

9 березня у готелі Hilton Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців у перших чотирьох номінаціях Національної музичної премії YUNA 2020. У категорії «Найкращий хіп-хоп хіт» переміг дует alyona alyona та Alina Pash з композицією «Падло». Нагороду за «Найкращий електронний хіт» отримала MARUV за хіт «Siren Song». У номінації «Інший формат», яка була введена оргкомітетом у 2019 році, перемогла співачка ЛУНА. Статуетку «Найкращий менеджмент артиста» вручили MONATIK Corporation. 

Менеджер Аліни Паш Андрій Іноземцев отримує нагороду

Імена переможців у інших 13 категоріях буде оголошено 24 березня у київському Палаці «Україна». Традиційно відповідальним за проведення голосування і підрахунок голосів став гарант чесності премії та багаторічний партнер престижної музичної нагороди Grammy – компанія Deloitte Ukraine. Під час нагородження Директор департаменту аудиту Deloitte в Україні Маргарита Поступаєва передала конверти з іменами переможців оргкомітету YUNA.

Оголосили перших лауреатів 2020 року та вручили нагороди генеральний продюсер премії Павло Шилько, володар нагороди «За особливі досягнення в музиці» Олег «Фагот» Михайлюта з «ТНМК», директор з розвитку премії Ігор Панасов, ведуча NRJ Маша Виноградова, маркетинг-директор Concert.ua Дмитро Чінь, генеральний директор Plastics Ukraine Іренеуш Дерек та співзасновник і регіональний директор ORBI Group Давид Хаджишвілі.

«YUNA в черговий раз розтрощила міф про те, що переможці премії це кожного року “на манежі одні й ті ж”. У трьох із чотирьох номінацій переможці отримали статуетки вперше. Ані alyona alyona, ані ЛУНА, ані MONATIK Corporation ніколи ще не перемагали на YUNA», — прокоментував перших переможців Павло Шилько.

Нагадаємо, 9-а церемонія вручення премії YUNA 2020 відбудеться 24 березня у Палаці «Україна». Організатори вже розповіли, що серед артистів, чиї виступи глядачі побачать на церемонії, — MONATIK, MELOVIN, MARUV, Артем Пивоваров, дует Alina Pash & KRUTЬ та інші.

Квитки.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев