Офіційне звернення організатора концерту Imagine Dragons в Києві щодо квитків

Опубликовано 16 августа 2018 г.
Автор: Open.ua

А чи справжній твій квиток на Imagine Dragons?


31 серпня американський рок-гурт Imagine Dragons вперше виступить в Україні. Масштабний концерт в рамках туру на підтримку платівки «Evolve» відбудеться в Києві на НСК «Олімпійський».

Виступ  Imagine Dragons викликав в Україні безпрецедентний ажіотаж ще з дня відкриття продажу квитків. «Такої кількості людей, що одночасно хочуть придбати квиток на концерт, в Україні досі не було», — повідомляють організатори.

Ажіотаж спровокував шахраїв на масове виробництво підробних квитків. Далі публікуємо офіційну заяву організаторів — GAS Concert та Pop Corn — щодо справжніх та підробних квитків:

«Одна із  шахрайських компаній — “Консьерж Сервис”, продавала квитки на сайті Olx.ua та зі свого акаунта в Instagram: @_concierg_ще з березня 2018 року.

Діяльність шахраїв давно припинено, але  скільки сотень чи тисяч людей придбали фальшиві квитки  на концерт Imagine Dragons в Києві — невідомо. Організатори події неодноразово  наголошували — купувати квитки  можна виключно на офіційних ресурсах. На жаль, не всі дослухалися порад.

Тож, до уваги кожного, хто придбав квиток на концерт Imagine Dragons 31 серпня в Києві!

Якщо ви купили квитки у офіційних розповсюджувачів — concert.ua, karabas.com, parter.ua, kontramarka.ua, internet-bilet.ua, ticketsroom.ua, Anshlag.com.ua — ваш квиток справжній. Задля  того, щоб швидше пройти пропускну систему НСК “Олімпійського” — просто роздрукуйте квиток.

Якщо ж ви придбали квитки у перекупників, на сайті OLX чи будь-де, окрім офіційних розповсюджувачів — є висока вірогідність того, що ваш квиток не є дійсним і ви не зможете потрапити на концерт».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев