Нвоий сингл Cape Cod «Час»: мінімалізм, безповоротність часу та психологічна підтримка

Опубликовано 22 июля 2022 г.

«Тарас Петриненко, який слухав багато Joy Division».


«Час» — це лірична балада про безповоротність моменту, як в суспільстві, так і в особистих відносинах, що буває час все забути, але є моменти, які не забуваються ніколи.

Гурт саунд-продюсера Максима Сікаленка Cape Cod продовжує електро-поп експерименти. І, як і попередній сингл «Летіти», нова пісня також написана українською мовою.

«Пісня “Час” була записана ще за рік до війни та повинна була стати першим треком, відкриваючим новий альбом. Після того, як було зроблено аранжування, я звернувся до мого старого приятеля Володимира Проценка (Riot On The Radio, Woundead, Maloi) аби він написав текст до треку. Дуже важко знайти людину, яка зможе передати саме твоє світосприйняття глибинно, але просто. Саме так з’явився “Час”, і по словам Володимира це “Тарас Петриненко, який слухав багато Joy Division”, — розповідає Максим Сікаленко.

Музичне відео до синглу — це мінімалістична робота у чорно-білих тонах, що відображає настрої суспільства та контрастність між минулим та майбутнім. Кліп закінчується досить символічно — білою світлою стелею, що є символом надії та безхмарного майбутнього.

Учасники гурту наприкінці відео нагадують, що в наш час важливо звертати увагу на психологічне здоров’я та рекомендують безкоштовні сервіси, що надають психологічну підтримку постраждалим у війні.

Дивитися відео: https://youtu.be/iNsI1Fm9t54

Слухати трек: https://orcd.co/chas

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев