Новий міні-альбом Джамали «5:45»: спільні пісні з alyona alyona, Koloah, Vakula та іншими

Опубликовано 23 апреля 2021 г.

4 факти про новий міні-альбом Джамали «5:45».


Джамала: «В "5:45" я продовжую вивчати світ людських емоцій. Він про погляд всередину себе. У ньому є трохи меланхолії, трохи смутку, душевний стан, коли ти просто сприймаєш все, як є, і розумієш, що нічого не можна змінити».

Другий міні-альбом за півтора місяці

Нова платівка української співачки Джамали «5:45» вийшла всього через шість тижнів після випуску попередньої, яка називалась «МИ».

Як і до попереднього альбому, до складу «5:45» потрапили пісні, накопичені за більш ніж дворічний період.

Серед них — дует із зіркою українського хіп-хопу alyona alyona «Жалі», композиція «Сміюсь и плачу», записана з саундпродюсером Іваном Клименко на Балі в березні 2019 року, а також спільні треки з електронними музикантами Koloah і Vakula.

Слухати альбом “5:45”

«5:45» та дистанційна робота з Іллею Місюрою

Джамала:

«В альбом увійшли пісні, які створені переважно з електронщиками. Під час роботи над піснею "5:45" я відкрила для себе дуже талановитого музиканта Іллю Місюру, з яким мене познайомила Ната з групи Pur:Pur. Хоча ми в основному працювали дистанційно, мені сподобалося, як він відчув мою музику. Ми так довго працювали над композицією, що Ілля встиг дуже добре вивчити мій стиль комунікації: якщо мені подобається — відповідаю відразу, якщо ні — довго мовчу, думаю, що саме не так.

«Сміюсь и плачу» на Балі

Джамала:

«Над "Сміюсь и плачу" я працювала з хлопцями, яких дуже люблю — музикантами і саундпродюсерами Ванею Клименко і Стасом Чорним. Створювалася вона на Балі в березні 2019 року. У той момент у мене був складний період в житті: емоційне потрясіння, повне розчарування в людях».

Написання пісень як спосіб розібратися в собі

«Мені здається, багатьом "5:45" буде співзвучний в емоційному плані. Хтось, щоб розібратися в собі, ходить до психологів, менторів, коучів. Мені ж в цьому допомагає написання пісень. Коли пишу музику, тексти, мелодію, ритм — я ніби ходжу до своїх слухачів в гості і розповідаю про все, що мене турбує».


Концертна презентація альбомів "5:45" і "МИ" відбудеться 14 травня в МЦКМ "Жовтневий палац" (Київ, Алея Героїв Небесної сотні, 1).

Квитки

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев