Новий кліп: «Фіолет» «Кохана»

Опубликовано 1 марта 2018 г.

«Кохана» на березі зимового моря.


Зйомки нового кліпу українського поп-рок гурту «Фіолет» нову пісню «Кохана» пройшли в Одесі на декількох локаціях — на березі зимового моря, у квартирі та колоритному одеському дворику.

Героями романтичної короткометражки стала справжня пара закоханих із Луцька. Учасники гурту «Фіолет» у кадрі не з’являється.

За словами самих режисерів, налаштуватись на романтичну хвилю на останній локації та відзняти трепетні ніжні кадри їм заважало голосне левине гарчання із сусіднього цирку, яке не вщухало ні на хвилину.

Авторами відео стала пара розпочинаючих кліпмейкерів із Луцька — Варвара та Віталій Шевчуки, друзі фронтмена команди Сергія Мартинюка.

«Хоч ці люди тільки починають пробувати себе в кліпмейкерстві, але, на мій погляд, мають чудовий смак та естетичне чуття. Мені здалося, що “Кохану”, зважаючи на її настрій, мали екранізувати саме вони.

Тим паче, таку ідею кліпу мої друзі виношували три роки, чекаючи саме ту пісню і саме того виконавця. Коли я показав режисерам наш новий сингл і сказав, що планую його екранізувати — все склалося, і майже відразу ми усі купили квитки до Одеси.

Кліп “Кохана” — це маленький фільм-емоція, певною мірою інтимний духом і подачею, де музиканти були б дещо зайвими», — розповів вокаліст гурту «Фіолет» Сергій Мартинюк.

Реліз альбому «Aurora», куди і увійде новий сингл, запланований на осінь цього року. Також у січні на своїх сторінках у соціальних мережах «Фіолет» запустив краудфандингову кампанію по збору коштів на запис та видання майбутнього альбому.

Фіолет

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев