Новий кліп: DREZDEN «Коали»

Опубликовано 16 мая 2019 г.

Інша сторона творчості Сергія Міхалка.


В мережі з’явився кліп на четвертий сингл нового музичного проекту Сергія Міхалка («Ляпис Трубецкой», BRUTTO, «Ляпис-98») презентував другий кліп з альбому свого нового музичного проекту DREZDEN.

Проект DREZDEN не змінює собі: як і в попередніх роботах колективу,  у  відео повно міркувань і алегорій, які розгадувати глядачам доведеться самостійно. Автор цієї історії — відомий білоруський фотограф і режисер Кароліна Полякова, відома, зокрема, по відео «Ляпис-98» «Брежнев».

Кароліна Полякова про кліп: «Для мене “Коали” — це роздуми про ймовірні можливості людини забезпечити собі нескінченне  життя за допомогою технологій в еру тотального космічного та цифрового прогресу. Коли життя не обмежене  часом, до нього  виробляється толерантність, закінчуються враження, затихає музика в голові, тому що все вже прослухано і давно помічено. Герой — літня  безчасова  людина, народжена в другій половині 20-го століття, відправляється за порцією задоволення від минулого, набором зачіпок за життя з її запахами і сюжетами. За правилами системи його ново го  нескінченного життя, дозволено витрачати обмежений час на зв'язки  з минулим. Під час чергової подорожі механізм дав збій і запустилася дефрагментація диска з минулим, де спалахами спогадів сяє безтурботність, любов і життя. Однак, у цього відео може бути і альтернативна історія. Яка — вирішувати вам».

Придбати дебютний альбом DREZDEN

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев