Новий EP гурту «Счастливые Люди»: OK Go, The Maneken та мантра успіху

Опубликовано 24 ноября 2020 г.

Міні-альбом, заряджений на успіх.


«Серйозне обличчя — не ознака розуму»

Свіжий міні-альбом позитивних оригіналів «Счастливые Люди» «Мантра Успеха» — це чотири композиції, заряджені на успіх.

В створенні EP взяли участь близько двох десятків людей.

Так, музику для першого треку «Просто будь» написав чи не головний вундеркінд української інді-сцени — Володимир Мажора (WWWAAAVVVEEE), а зведення та мастеринг зробив ударник зірок YouTube OK Go — Ден Конопка. Також тут можна почути вокал Саші Таба — зірки TikTok’а, а в минулому — вокаліста гурту «Сальто Назад».

Пісня «Воин пришел», яка раніше виходила на альбомі «Жи» артиста Lolita Kox, отримала свіже переосмислення від одного з кращих українських музикантів і саунд-продюсерів — Євгенія Філатова (The Maneken), відомого за проектом ONUKA.

Концертна версія синглу «Это все любовь» записана в співавторстві з фронтменом гурту «МЫ» Даніелем Шейком. Зведенням треку займалася київська співачка і сонграйтер Катя DaKooka. Наївна і світла композиція про безумовну любов вже знайома слухачам під назвою «LOVE IS». У «живому» виконанні аранжування доповнилося саксофоном, що дозволило їй зазвучати по-новому — більш похмуро і таємниче.

Денис Ржавський, підсумовує лідер і ідейний натхненник групи: «Цей міні-альбом — набір звуків і ефектів, окремих фонем, слів і груп слів російською та англійською мовами, які, на думку практикуючих, мають резонансний (активують зони тіла), психологічний і духовний вплив. Очевидно, що Мантра Успіху може застосовуватися як формула шанування і виходить далеко за рамки 12 хвилин».

EP «Мантра Успеха» вийшов на лейблі UP! UP! UP! Music і доступний для скачування і прослуховування на всіх стрімінгових платформах.

Слухати

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев