Новини від Atlas Weekend: виступи закордонних артистів перенесено на 2022 рік, а влітку 2021 року фест відбудеться у новому форматі

Опубликовано 19 апреля 2021 г.

AW 2021 бути.


Організатори наймасштабнішого українського фестивалю Atlas Weekend прийняли рішення провести фестиваль цьогоріч у новому форматі з локальними артистами, а виступи закордонних артистів перенести на 2022 рік. Причини очевидні — через закриті кордони та карантинні обмеження в світі більшість іноземних артистів не матимуть змоги прилетіти в Україну.

«Ми зберігаємо дати проведення у другий тиждень липня та локацію на ВДНГ, а також додаємо 1 безкоштовний день у понеділок. Зараз ми розробляємо план безпечної та атмосферної зустрічі, формуємо новий лайнап, ведемо перемовини із українськими та СНД артистами, плануємо територію та квиткові квоти із урахуванням карантинних вимог. Вже зараз можемо сказати, що на вас чекатимуть масштабні виступи артистів та ексклюзивні шоу, безліч інтерактивних локацій та незабутні емоції від зустрічей із друзями. Подробиці нового формату розповімо вже зовсім скоро.

Ми розуміємо, що ви бажаєте отримати всі відповіді тут і зараз. Проте ситуація змінюється ледь не щоденно і нам треба зібрати всю інформацію докупи і вийти до вас із рішеннями. Ми щоденно активно працюємо над тим, аби провести фестиваль у цьому році та запропонувати всім найвигідніші варіанти та умови для обміну і повернення квитків. Дайте нам ще трохи часу на це.  Дякуємо за підтримку у цей непростий для всіх нас період. Бережіть себе та близьких. Скоро побачимось!» — розповів Дмитро Сидоренко, засновник та генеральний директор фестивалю Atlas Weekend.

Всі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. А також, за вигідними умовами, ви зможете обміняти свої квитки та відвідати фестиваль цього року, або ж повернути кошти. Деталі організатори оголосять найбличжим часом.

Тож чекаємо новин від команди Atlas Weekend 2021. Atlas Weekend 2021 відбудеться, і це вже чудова новина, яких сьогодні нам всім так не вистачає.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев