Новa пісня: Mad Heads «Прощавай»

Опубликовано 23 октября 2018 г.

Символ переходу від одного етапу до іншого.


Українські рокери Mad Heads презентували першу нову пісню за два роки.

Після переїзду фронтмена групи Вадима Красноокого до Канади, музиканти продовжили гастрольну діяльність в Україні із другим вокалістом, але нового матеріалу не випускали. І ось зараз лідер Mad Heads, вперше за довгий час, готовий поділитися своїми особистими переживаннями.

Пісня «Прощавай» це лірична балада, яка розповідає про важкість вибору та про глобальні зміни у особистому та професійному житті автора.

«В цьому світі нічого не буває назавжди. Все закінчується, як погане, так і хороше. Хочемо ми цього чи ні, але нам всім доводиться відпускати, прощатися та рухатися далі. Це безумовно боляче, але також й надає надію впустити у своє життя щось нове.

Ця пісня той самий момент переходу від одного етапу до іншого, як маленька смерть та відродження. Для мене особисто це пов’язано з рішенням отримати досвід виживання в чужій країні та почати все з нуля. Це дуже цікавий експеримент для того, щоб відчути чого ти вартий сам, без друзів та підтримки. Тільки виходячи із зони комфорту людина здатна реально оцінити себе та свої можливості», розповів лідер Mad Heads Вадим Красноокий.

Відповіді на питання «З ким чи з чим прощається Вадим Красноокий?», «Чи покидає він гурт чи “надія є”?» можна знайти в новій пісні гурту.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев