Нова пісня: «Фіолет» «Кохана»

Опубликовано 13 февраля 2018 г.

Трішки романтики до Дня всіх закоханих.


Новий сингл ліричних рокерів «Фіолет» присвячений дорозі як символу руху, музиці та, звісно, коханій людині.

Текст нової пісні, як і частина інших пісень майбутнього альбому «Aurora», був написаний вокалістом гурту Сергієм «Колосом» Мартинюком в концертному бусі під час однієї з фестивальних мандрівок.

«На відміну від деяких інших текстів, зафіксованих в нотатнику телефона, ці рядки я натхненно накидав від руки на звороті листівки, яка слугувала мені закладкою в книзі Ді Бі Сі П’єра “Світло згасло в країні див”. Мотив, настрій та образи в пісні мені наснилися», — розповів фронтмен команди.

«Мандри, пов’язані із професійними обов’язками — це реальність для багатьох із нас - музикантів, звукорежисерів та інших працівників культурної сфери. Тому ця пісня особливо зворушлива для мене», — додав саунд-продюсер треку Артур Данієлян, відомий співпрацею з командами «Бумбокс», «Тартак», «ТНМК», «СКАЙ», «Без Обмежень» та іншими.  

Реліз альбому «Aurora», куди увійде нова пісня, запланований на осінь 2018-го року. Також у січні на своїх сторінках у соціальних мережах «Фіолет» запустив краудфандингову кампанію по збору коштів на запис та видання майбутнього альбому.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев